پیگیری ماجرای دختر آبی توسط معاون رئیس جمهور

اجتماعی
پیگیری ماجرای دختر آبی توسط معاون رئیس جمهور

خبرورزشی: معصومه ابتکار اطلاعیه روابط معاونت امور زنان ریاست جمهوری درباره اقدامات انجام شده برای رسیدگی به شرایط سحر خدایاری را منتشر کرد.

با ابراز تاسف و تاثر شدید از درگذشت خانم سحر.خ، به اطلاع می رساند اقدامات این معاونت از زمان انتشار اخبار مربوطه در رسانه ها در پی خودسوزی نامبرده، به شرح زیر بوده است:

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده هفته گذشته پس از اطلاع از موضوع خودسوزی خانم سحر.خ و بررسی صحت و سقم موضوع در جلسه چهارشنبه دولت، به دستیار ویژه حقوق شهروندی خود، خانم شهناز سجادی ماموریت داد تا در محل بیمارستان حاضر و موضوع را شخصا بررسی کند.

خانم سجادی روز پنج شنبه ۱۴ شهریور در بیمارستان با مادر و خواهر سحر دیدار و جزئیات ماجرا را همان روز به طور کتبی گزارش کرد. این گزارش روز شنبه به پیوست نامه‌ای رسمی به امضای معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده برای رئیس محترم قوه قضائیه ارسال شد.

در جلسه دولت روز یکشنبه نیز موضوع مطرح و وزیر ورزش و جوانان در مورد اقدامات صورت گرفته برای حضور خانم ها در مسابقات توضیح داد.

بازدید اپلیکیشن 197 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

آنفولانزا در هفته‌گذشته جان چند ایرانی را گرفت؟ آنفولانزا در هفته‌گذشته جان چند ایرانی را گرفت؟
اجتماعی
رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت از فوت ۱۵نفر به دلیل ابتلا به آنفلوآنزا در هفته گذشته خبر داد. دکتر محمدمهدی گویا امروز در یک نشست خبری در وزارت بهداشت، گفت: امسال نسبت به سال گذشته ویروس آنفلوآنزا با شدت بیشتری فعال است تا جایی که هفته گذشته ۱۵…...
هوای تهران بالاخره سالم شد هوای تهران بالاخره سالم شد
اجتماعی
تهران امروز را با هم مثل روزهای قبلی با هوای آلوده و شاخص «ناسالم برای گروه‌های حساس» آغاز کرد، اما وضعیت هوای شهر از ساعت ۱۲ امروز بهبود پیدا کرد و حالا با شاخص ۷۶ در حالت سالم قرار گرفته است. این در حالی است که صبح امروز شاخص کیفیت‌هوای…...
گزارش ایسنا از وضعیت دانشگاه‌ها در روز دانشجو گزارش ایسنا از وضعیت دانشگاه‌ها در روز دانشجو
سیاسی
امروز پس از گذشت ۶۶ سال بعد از واقعه ۱۶ آذر ۱۳۳۲، دانشگاه‌های کشور به مناسبت "روز دانشجو" برنامه‌های متفاوتی به طور رسمی و غیر رسمی تدارک دیدند. به گزارش ایسنا، دانشجویان دانشگاه‌های کشور امروز به مناسبت "روز دانشجو" برنامه‌های عمومی رسمی و بعضاً غیر رسمی را شاهد بودند، به…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید