داستان پسری که دخترعمویش را به چاه انداخت

اجتماعی

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان می‌گوید کسی که کودک اصفهانی را به چاه انداخت مشکل روانی داشته و مسئولیت کیفری ندارد.

سعید سلیمیان در رابطه با فیلمی که چند روزی است در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است، گفت: این کودک بلافاصله بعد از آن‌که توسط آن فرد به چاه انداخته می‌شود، توسط همسایه‌ها اطلاع‌رسانی شده و او را از چاه خارج کرده و به بیمارستان منتقل کرده‌اند. او ادامه داد: این اتفاق برخلاف آنچه در شبکه‌های مجازی عنوان می‌شود متعلق به فلاورجان بوده است. کودک در بیمارستان جراحاتی از ناحیه سر داشته که مداوا شده و اکنون بدون هیچ مشکل مرخص شده و در خانه است.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: کسی که این دختربچه را در چاه انداخته، پسرعموی چهارده ساله اوست که مشکلات روانی داشته و به همین دلیل مسئولیت کیفری نداشته و با وجود این‌که پرونده‌ای در دادسرای فلاورجان برای این رخداد تشکیل شده، آزاد شده است. در روزهای گذشته فیلمی در شبکه‌های مجازی با عنوان «فاجعه در اصفهان» دست به دست شد که نشان می‌دهد فردی یک دختربچه پنج ساله را به طور عمد درون چاه فاضلاب انداخته و می‌گریزد

بازدید اپلیکیشن 412 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. آزاد کنین ۱۰ نفر دیگه رو هم بندازه تو چاه! حالا خدا رو شکر اینو مردم دیدن. اگه دوربین نبود و مردم نمیدیدن چه بلایی سر اون دختر بدبخت می اومد؟ اگر مشکل روانی در این حد داره چرا آزاد میگرده؟ جای اینجور افراد در آسایشگاه هست.

پاسخ دهید