صادقی از بررسی مجدد پرونده سعید طوسی خبر داد

سیاسی
صادقی از بررسی مجدد پرونده سعید طوسی خبر داد

نماینده مردم تهران در مجلس مدعی شد رئیس قوه قضائیه دستور رسیدگی مجدد به پرونده سعید طوسی را صادر کرده است.

«محمود صادقی»، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، در گفت‌وگو با برنا، در پاسخ به این سوال که شما در توییتر درخصوص پرونده سعید طوسی درخواست داده بودید که این پرونده مجدداً باز شود آیا مستنداتی در این مورد دارید، گفت: مستندات لازم در پرونده وجود دارد. خانواده‌ها به‌دنبال بازگشایی این پرونده برای اعمال ماده ۴۷۷ بوده‌اند.

او ادامه داد: شنیده‌ام که اخیرا در خصوص بازگشایی مجدد پرونده سعید طوسی موافقت شده و رئیس قوه قضائیه موافقت کرده‌اند تا پرونده مجدداً رسیدگی شود.

صادقی گفت: باخبر شده‌ام که دادستان اعلام کرده در این پرونده اعمال نفوذ صورت گرفته است. ایشان چون فردی سرشناس بوده نفوذ داشته و رای تجدیدنظر خلاف شرع و قانون تشخیص داده شده و قرار است مجددا بررسی شود.

با وجود ادهای محمود صادقی، ساعتی قبل حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری دادستان کل کشور خبر رسیدگی مجدد به پرونده سعید طوسی و اعمال نفوذ در این پرونده را رد کرد.

علاوه بر این، سعید طوسی، قاری مشهور که پیش از این در قوه‌ قضاییه پرونده‌ای به اتهام آزار کودکان علیه او باز شده بود، در گفت و گو با اعتماد آنلاین، بررسی مجدد پرونده خود را تکذیب کرد. او در واکنش به صحبت‌های امروز محمود صادقی، نماینده تهران، که گفته بود شنیده است رئیس قوه‌قضاییه بار دیگر دستور بررسی پرونده سعید طوسی را صادر کرده است، گفت: این صحبت‌ها دروغ است. به صحبت‌های این رسانه‌ها اعتماد نکنید، ۹۹ درصد حرف‌هایشان دروغ است.

بازدید اپلیکیشن 314 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پاسخ ترامپ درباره جنگ با ایران: تجربه نمی‌کنیم! پاسخ ترامپ درباره جنگ با ایران: تجربه نمی‌کنیم!
سیاسی
میزان نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل و در پاسخ به این سوال که بسیاری قصد دارند وی را به سمت جنگ بکشانند، پاسخ داد: تجربه عراق را تکرار نخواهیم کرد. ترامپ هنگامی که مشغول خروج از سازمان ملل بود در پاسخ به خبرنگاری…...
ماجرای پیغام مهم یک مرجع تقلید به آیت‌الله هاشمی ماجرای پیغام مهم یک مرجع تقلید به آیت‌الله هاشمی
سیاسی
مسیح مهاجری می گوید: آیت الله هاشمی ظرفیت‌های زیادی داشت؛ همین بس که یک ملاقات ایشان با امیرعبدالله (پادشاه عربستان) در پاکستان توانست روابط ایران و عربستان را به جایی برساند که ایران بتواند بهترین استفاده‌ها را از این روابط ببرد. به گزارش خبرآنلاین، حجت الاسلام مسیح مهاجری مدیر مسئول…...
ارتش: هر ماه یا هر هفته یک دستاورد جدید دفاعی تولید می‌کنیم ارتش: هر ماه یا هر هفته یک دستاورد جدید دفاعی تولید می‌کنیم
سیاسی
ایسنا نوشت: امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی طی سخنانی در مراسم رونمایی و تحویل دهی دستاوردهای تحقیقاتی جدید نزاجا، اظهار کرد: باید بگویم که فرزندان ما در نیروی زمینی فرامین رهبری مبنی بر بروز رسانی و بالا بردن توان دفاعی کشور جهت ایستادن در مقابل دشمن…...

پاسخ دهید