وزیر ارتباطات:پیگیر برقراری اینترنت هستیم

سیاسی
وزیر ارتباطات:پیگیر برقراری اینترنت هستیم

وزیر ارتباطات گفت: قطع اینترنت ضررهای فراوانی برای مردم و نظام داشته و ‌دارد. شورای امنیت کشور بزودی نسبت به صدور مجوز برقراری اینترنت در کشور اقدام خواهد کرد و ما هم پیگیر هستیم.
به گزارش ایسنا، وزیر ارتباطات که برای جلسه‌ای که به منظور بررسی تاثیر امواج الکترومغناطیسی بر سلامت شهروندان و با حضور نمایندگان وزارت بهداشت، سازمان حفاظت از محیط زیست و سازمان انرژی اتمی در کمیسیون بهداشت مجلس حضور یافته بود، در پاسخ به سئوال خبرنگار ایسنا در مورد استقرار اینترنت ملی گفت:چیزی به نام اینترنت ملی وجود خارجی ندارد، شبکه ملی اطلاعات به معنای قطع اینترنت نیست و قطع اینترنت به کارکردهای شبکه ملی اطلاعات ضربه میزند.
جهرمی همچنین در خصوص پیشرفت شبکه ملی اطلاعات توضیح داد:الان بهترین قاضی مردمند، هر چند از ناراحتی مردم از قطع بودن اینترنت و مشکلات آن اطلاع دارم و به خودم نیز در این چند روز اجازه استفاده از اینترنت را ندادم، اما مردم قضاوت کنند که آیا خدمات داخلی آنها بر شبکه ملی دچار اختلال شده است یا خیر. اگر زیرساخت شبکه ملی اطلاعات نبود خدمات ابری داخلی نداشتیم و بسیاری از زیرساخت‌هیای مهم دیگر امروز، شاید دو میلیون راننده تاکسی اینترنتی و مردم در عذابی بزرگ و مشکل بودند، بانکها مختل بودند و بسیاری مباحث دیگر. زیرساخت شبکه ملی اطلاعات پیشرفت قابل توجهی داشته، اما بپذیرید که کار بنده و وزارتخانه‌ام تولید محتوا نیست. حتما پس از بخبود شرایط، مفصل با مردم صحبت خواهم کرد و گزارش کاملی از پیشرفت‌های شبکه ملی خواهم داد.
وزیر ارتباطات در پاسخ به سئوالی در مورد ادعای سفیر آمریکا در آلمان که گفته بود اینترنت را برای مردم ایران تهیه می‌کنیم گفت:اولا این ادعا اکنون ممکن نیست، برنامه‌هایی برای سال ۲۰۲۵ دارند که مطرح کرده‌اند، اما بهتر است بدانند ملت ایران نیازی به ادعای دروغین حمایت شما ندارد، دولت شما همان دولتی است که سالها از هر اقدامی علیه ملت ایران فروگذار نکرده، اگر ادعای راستگویی دارید، داروی کودکان سرطانی ایرانی را چرا تحریم کرده‌اید؟ چرا در همین حوزه استارت‌آپهای ایرانی تحریم‌های گسترده‌ای اعمال کرده‌اید؟ اینترنت به زودی به زندگی مردم ایران باز می‌گردد و دولت هم آنرا مثل چند سال گذشته توسعه خواهد داد و اتفاقا با حضور جریان ساز جوانان ایرانی، روز به روز ظلم شما و دولتتان را به گوش مردم دنیا خواهیم رساند.

بازدید اپلیکیشن 288 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

نوبخت:کشور را به‌رغم تمام فشارها با آرامش اداره می‌کنیم نوبخت:کشور را به‌رغم تمام فشارها با آرامش اداره می‌کنیم
سیاسی
محمدباقر نوبخت در آیین گرامی‌داشت آخرین روز هفته بسیج گفت: در شش روز نخست ماه، هیچ دستگاه یا نهادی را نمی‌توان سراغ گرفت که حقوق آبان را دریافت نکرده باشد و ما در چند روز گذشته در حدود دو هزار و ۴۲۰ میلیارد تومان برای تقویت معیشت مردم بین خانوارها…...
انتقاد شدید سرلشکر جعفری از عملکرد دولت انتقاد شدید سرلشکر جعفری از عملکرد دولت
سیاسی
خبرگزاری فارس: سرلشکر جعفری فرمانده قرارگاه فرهنگی اجتماعی بقیه‌الله (عج) در حاشیه دیدار با جوانان و در پاسخ به سؤال درباره گرانی بنزین گفت: وقتی دولت‌مردان مردم را به حساب نمی‌آورند و بعد از رها کردن کنترل قیمت‌ها مردم را با افزایش قیمت بنزین غافلگیر می‌کنند در واقع این دولت…...
توئیت جدید ترامپ درباره ایران توئیت جدید ترامپ درباره ایران
سیاسی
خبرآنلاین: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در توئیت نیمه شب خود بار دیگر ایران را هدف ادعاهای بی اساس خود قرار داد. او در توئیت خود نوشت:«اگر ایران بتواند "رابرت لوینسون" مأمور پیشین "اف بی آی" را که ۱۲ سال پیش در این کشور مفقود شده است، بازگرداند، گامی بسیار…...

نظرات کاربران

 1. اصلا اینترنت چرا باید قطع بشه که الان ما خوشحال باشیم سایت های داخلی مون بازه😐
  مگه اینجا کره شمالی؟
  مگه حکومت دیکتاتوریه؟
  به چه حقی برای تجمع چند نفر 80 میلیون رو از کار و زندگی شون می اندازین، توان نظامی تون رو بالا ببرید،
  هر دفعه هر اتفاقی افتاد همه چی رو فیلتر کردین حرفی نزدیم ولی این دفعه واقعا تیشه به ریشه زدن بود
  خواهشا منتشر کنین فقط دارم اعتراضم رو میگم، همین صدای مردم که می خوان بشنون

 2. وزیر عزیز و دولتمردان گرامی ؛ اگر شماها به قانون اساسی این مملکت که شرعاً و قانوناً شماها وظیفه دارین به اون عمل کنید احترام میگذاشتند و عمل میکردید و مکانهایی رو برای تجمع و ابراز نظر و عقیده ملت مشخص میکردید و همچنین مردم رو محرم میدونستید اصلا نیازی به این کارها و آزار روحی و روانی مردم نبود.

پاسخ دهید