وحید هاشمیان در آستانه سرمربیگری تیم ملی

ورزشی
وحید هاشمیان در آستانه سرمربیگری تیم ملی

در شرایطی که طی روزهای اخیر بحث حضور امیر قلعه نویی روی نیمکت تیم ملی داغ شده، اکنون گفته می‌شود که وحید هاشمیان به عنوان گزینه اول از سوی فدراسیون نشینان باب مذاکرات را طی ۴۸ ساعت آینده آغاز خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بعد از جدایی مارک ویلموتس، فدراسیون نشینان مذاکرات خود را برای انتخاب سرمربی تیم ملی دنبال کردند و این در حالی بود که گفته می‌شد برانکو ایوانکوویچ به عنوان گزینه اول آنها مطرح شده است. سرمربی کروات سابق پرسپولیس مذاکرات جدی خود را با فدراسیون دنبال کرد و در نهایت نیز جلساتی سریالی برگزار کرد که البته به نتیجه لازم برای قطعی شدن این انتخاب منجر نشد.

گزینه‌های بعدی تیم ملی هم علی دایی ، یحیی گل محمدی و امیر قلعه نویی بودند که یحیی خیلی زود با انتخاب پرسپولیس، ماجرای مذاکره برای تیم ملی را خاتمه داد. علی دایی هم با توجه به برخی شرایط شکل گرفته با فدراسیون به بن بست رسید تا امیر قلعه نویی این روزها به عنوان گزینه نهایی مطرح شود.

طی مذاکرات صورت گرفته با قلعه نویی که کاملا جدی نیز پیش رفته اما ابتدا این مدیران سپاهان و در نهایت مجموعه فولاد مبارکه بودند که مخالفت جدی خود را برای جدایی سرمربی خود اعلام کردند. با این حال فدراسیون که در انتظار تعیین رییس جدید خود طی روزهای آینده است، همچنان امیدوار است که قلعه نویی را برای نیمکت تیم ملی معرفی کنند.

آخرین مذاکرات طرفین اما مربوط به این بود که با توجه به شرایط سپاهان، قلعه نویی در بازی کامبوج و هنگ کنگ به عنوان مدیرفنی و وحید هاشمیان به عنوان سرمربی موقت کار را دنبال کند.

اما اکنون با توجه به شرایط شکل گرفته و مخالفت باشگاه سپاهان و همچنین جوی که از سوی فوتبالدوستان شکل گرفته، به نظر می‌رسد امیر قلعه نویی بار دیگر از تیم ملی دور شود. در این رابطه یک منبع آگاه می‌گوید با این شرایط احتمال حضور وحید هاشمیان که مدارج مربیگری خود را در سطح اروپا پشت سر گذاشته و در کادرفنی ویلموتس نیز حضور داشته، به عنوان سرمربی کار خود را در مسابقات آتی دنبال کند.

قرار است طی ۴۸ ساعت آینده وحید هاشمیان که این روزها در آلمان حضور دارد در ایران حاضر شود و مذاکرات خود را به عنوان سرمربی دایم تا پایان مرحله مقدماتی انتخابی جام جهانی را در چهار بازی آتی دنبال کند.

بازدید اپلیکیشن 63 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

تصمیم نهایی باشگاه سپاهان برای حضور قلعه نویی در تیم ملی تصمیم نهایی باشگاه سپاهان برای حضور قلعه نویی در تیم ملی
ورزشی
چند وقتی است که مسئولان فدراسیون فوتبال در حال رایزنی هستند تا با جلب رضایت امیر قلعه‌نویی و باشگاه سپاهان، این سرمربی را به عنوان جانشین ویلموتس روی نیمکت تیم ملی بنشانند. اگرچه مذاکرات تا کنون نتیجه بخش نبوده و قلعه‌نویی در نهایت توپ را به زمین مدیران باشگاه انداخته…...
گزینه‌های مناسب‌تر از هاشمیان برای تیم ملی گزینه‌های مناسب‌تر از هاشمیان برای تیم ملی
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | ظاهرا وحید هاشمیان انتخاب اول فدراسیون برای جانشینی مارک ویلموتس است اما به نظر می‌رسد گزینه‌های مناسب‌تری هم در دسترس است! هنوز مشخص نیست سرمربی بعدی تیم ملی کیست، حتی هنوز معلوم نیست کار مارک ویلموتس با تیم ملی تمام شده یا نه‌ اما نشانه‌هایی دیده…...
گل وحید هاشمیان در بین برترین‌ گل‌های تاریخ بوندسلیگا گل وحید هاشمیان در بین برترین‌ گل‌های تاریخ بوندسلیگا
ورزشی
سایت بوندسلیگا گل وحید هاشمیان را به عنوان یکی از برترین‌ گل‌های کسانی که شماره ۱۶ را برتن کردند، انتخاب کرد. به گزارش ایسنا، سایت بوندسلیگا از حدود هفت ماه پیش اقدام به معرفی ۱۰ گل برتر بازیکنان با شماره پیراهن‌های مختلف کرده است. در جدیدترین ویدئوی این سری ویدئوها،…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید