ناکامی پرسپولیس در فینال آسیا رنگ خون گرفت

اجتماعی

کری‌خوانی سرخابی ها بعد از ناکامی پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا، قربانی گرفت.

خبرنگار سایت تابتاک در شهر ایلام نوشته:‌ شب گذشته پس از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا، تعدادی از هواداران استقلال در بخش زرنه شهرستان ایوان با حضور در خیابان از اینکه تیم پرسپولیس نتوانست عنوان قهرمانی را کسب کند ابراز شادمانی نمودند. این شادمانی و کری خوانی هواداران استقلال، خشم طرفداران پرسپولیس را به دنبال داشت که تداوم آن منجر به بروز یک درگیری شد.
در نهایت ادامه این نزاع به این ختم شد تا یکی از هواداران خشمگین پرسپولیس با استفاده از سلاح، یکی جوانان همشهری خود را صرفا بخاطر یک کری خوانی به قتل برساند.

البته همین خبر در خبرگزاری ایسنا به شکلی متفاوت بازتاب پیدا کرده است. این خبرگزاری مقتول را پرسپولیسی می‌داند: یکی از بستگان مقتول می‌گوید دیشب پس از بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا، شماری از هواداران استقلال در بخش زرنه شهرستان ایوان با حضور در مقابل منزل یکی از طرفداران پرسپولیس از این‌که این تیم نتوانست عنوان قهرمانی را کسب کند ابراز شادمانی کردند. این شادمانی و کری‌خوانی هواداران استقلال، خشم این طرفدار پرسپولیس را به دنبال داشت و با اسلحه شکاری به داخل خیابان می‌رود و در یک درگیری کوتاه، بعد از چند دقیقه به قتل می‌رسد.

ایسنا نوشته مقتول حدوداً ۳۷ ساله بوده است.

نظرات کاربران

پاسخ دهید