مهاجرت سرمربی تیم ملی دختران فوتبال ایران به آمریکا

ورزشی
مهاجرت سرمربی تیم ملی دختران فوتبال ایران به آمریکا

کتایون خسرویار سرمربی تیم ملی بانوان به پایان کارش با دختران ایرانی نزدیک شده است زیرا از آمریکا خبر می‌رسد که پیشنهاد هدایت تیم‌های آکادمی باشگاه رین را قبول کرده است.

به گزارش تابناک ورزشی، خسرویار که تیم ملی زیر ۱۹ سال ایران را به مرحله دوم مقدماتی جام ملت‌های آسیای زیر ۱۹ سال رساند، به زودی راهی ویتنام می‌شود تا با دخترانش ایران را به تورنمنت اصلی برساند.

تیم ملی زیر ۱۹ سال بانوان ایران باید در ویتنام با میزبان، کره جنوبی و لبنان بر سر ۲ سهمیه حضور در جام ملت‌های آسیا رقابت کند. جام ملت‌های آسیای زیر ۱۹ سال در بخش زنان، تنها با حضور ۸ تیم برگزار می‌شود که به جز تایلند میزبان، سه تیم برتر تورنمنت قبل، سایر سهمیه‌ها را اشغال کرده اند و بقیه تیم‌ها باید برای ۴ سهمیه باقی مانده رقابت کنند.

کتایون خسرویار بعد از پایان کار در ویتنام، راهی آمریکا خواهد شد تا هدایت تیم‌های آکادمی رین اف سی را برعهده بگیرد. به نظر می رسد سرمربیگری تیم ملی رزومه خوبی برای کار جدید او در ینگه دنیا بوده باشد. رِین اف سی، یکی از بهترین تیم‌های زنان فوتبال در آمریکاست و سال گذشته در رتبه سوم فصل را به پایان رسانده است.

مهاجرت خسرویار به سطح اول فوتبال در آمریکا، می‌تواند گام مهمی در فوتبال زنان در ایران قلمداد شود، زیرا وی می‌تواند در آینده این تجربه را در اختیار زنان ایرانی بگذارد هر چند بعید است که او بار دیگر برای کار در فوتبال ایران و امکانات ضعیف دختران ایرانی به کشور باز گردد.

بازدید اپلیکیشن 366 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

جزئیات فسخ قرارداد ویلموتس و فدراسیون فوتبال جزئیات فسخ قرارداد ویلموتس و فدراسیون فوتبال
ورزشی
رئیس فدراسیون فوتبال با توافق قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران را فسخ و به زودی با برانکو ایوانکوویچ وارد مذاکره دوطرفه خواهد شد. به گزارش ایسنا، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال که پس از مراسم برترین‌های ۲۰۱۹ آسیا از هنگ‌کنگ راهی ترکیه شده بود، طی مذاکرات دو طرفه…...
جزییات یک خبر در گوشی: برانکو سرمربی تیم‌ملی شد! جزییات یک خبر در گوشی: برانکو سرمربی تیم‌ملی شد!
ورزشی
صفحه توئیتر روزنامه ایران ورزشی دقایقی پیش از توافق برانکو با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران خبر داد. پس از نتایج ضعیف تیم ملی با مارک ویلموتس، صحبت های مبنی بر حضور برانکو روی نیمکت تیم ملی در روزهای اخیر شنیده می شد. حال صفحه رسمی توئیتر روزنامه ایران ورزشی در…...
برگزاری دو دربی روی نیمکت برگزاری دو دربی روی نیمکت
کاربران ویژه - ورزشی
روزنامه هفت صبح | امروز یحیی مقابل استقلال قرار می‌گیرد و منصوریان به مصاف پرسپولیس می‌رود. هفته سیزدهم لیگ برتر از دیروز آغاز شد اما بازی‌های مهم این هفته امروز برگزار خواهد شد و در مهم‌ترین بازی‌ها، ابتدا استقلال در تهران به مصاف شهرخودرو خواهد رفت و بعد از این…...

پاسخ دهید