سردار آزمون سرپرستی دختر ۸ ساله استقلالی را برعهده گرفت/عکس

ورزشی
سردار آزمون سرپرستی دختر ۸ ساله استقلالی را برعهده گرفت/عکس

خبرورزشی نوشت: سردار آزمون در اقدامی پسندیده و قابل تحسین سرپرستی یک دختر ۸ ساله را برعهده گرفت.
یکی از مجری و گزارشگرهای سیما که در برنامه‌های خیرخواهانه نیز حضور فعالی دارد در اینستاگرامش از حرکت قابل تحسین سردار آزمون پرده برداشت و نوشت مهاجم تیم ملی سرپرستی یک دختر ۸ ساله را برعهده گرفته است. نکته جالب توجه پست پوریا تابان نقاشی دخترخوانده سردار است که او را در پیراهن استقلال کشیده و برایش فرستاده است.

تابان در این پست نوشت:
وقتی سردار آزمون که حکم برادرم را دارد در واتس آپ برایم نوشت: بالاخره به آرزوم رسیدم، براش نوشتم دو حالت داره یا ازدواج کردی با کسی که دوسش داری یا یه قرارداد بزرگ با یکی از بزرگترین تیم های باشگاهی دنیا بستی.
سردار آزمون جواب داد: پوریا دختردار شدم؛ و من تا تهش رو خوندم و گفتم درود به شرف و انسانیتت پسر.
چند وقت پیش بود که سردار بهم واتس آپ داد: دادااااشی شماره شاهین صمدپور را می خواهم و بهش دادم.
با شاهین نازنین هم تماس گرفتم و گفتم: عزیز دل، سردار آزمون دنبالت می گرده.
چند دقیقه بعد شاهین وویس داد که داداااا با سردار حرف زدم می خواد یک دختر بچه ی بی سرپرست یا بدسرپرست را به کودک خواندگی قانونی قبول کنه.
حالا … دختر هشت ساله بصورت قانونی کودک خوانده ی سردار آزمون است و برایش نقاشی کشیده و فرستاده روسیه.
سردار هم بی تاب بازگشت به ایران است برای دیدن کودک خوانده ی خود.
سردار آزمون در این سال‌ها بصورت ثابت هزینه های بسیاری کودکان بدسرپرست یا بی سرپرست را پرداخت می کرد که هیچوقت تعدادشان را رسانه ای نکرد.
اما اینبار بصورت قانوی یک “کودک خوانده” هشت ساله دختر دارد که وقتی عکسش را برایم فرستاد اشک در چشمانم جمع شد.
-این دختر باهوش و شیرین زبان اونقدر با احساس و ناز است که با کشیدن یک نقاشی خیالی از ذهنش تمام احساسش را بیان کرده تا دل همه ی ما را به آتش بکشد.
*سردار آزمون، برادر عزیزم درود به شرفت پسر که انسانیت برایت از هر چیز بالاتر است و با هر قدم نیکت بندگی راستین خدا را به نمایش می گذاری و قدم به قدم به سوی قله ی انسانیت نزدیک می شوی.
*شاهین صمدپور نازنین دم مردانگیت گرم که پهلوان گونه هر دم و بازدم قدم بر می داری برای کم کردن غم و رنج بنده های خدا و این یعنی اوج بندگی خداوند مهربان.
-همانطور که در عکس دوم می بینید سردار آزمون بر اسب مراد زندگی سوار است و با تمام سرعت به سوی قله ی شرافت، انسانیت، بزرگی، مردمداری، پهلوانی، مردانگی، مهربانی، افتادگی و فتوت می تازد.

بازدید اپلیکیشن 48 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

حمله هواداران استقلال به بیرانوند حمله هواداران استقلال به بیرانوند
ورزشی
هواداران استقلال از علیرضا بیرانوند بابت کات کردن وریا غفوری در عکس اینستاگرامش ناراحت هستند. به گزارش خبرآنلاین؛ علیرضا بیرانوند به همراه چند هم بازی سابق خود در تیم نفت تهران روز جمعه به ارتفاعات تهران رفتند و با یکدیگر دیدار داشتند. بیرانوند پستی در اینستاگرامش از آن روز منتشر…...
افشاگری رضا قوچان‌نژاد درباره تیم‌ملی افشاگری رضا قوچان‌نژاد درباره تیم‌ملی
ورزشی
رضا قوچان‌نژاد مهاجم سابق تیم‌ملی ایران در تازه‌ترین مصاحبه خودش صحبت‌هایی در خصوص دوران حضورش در تیم‌ملی مطرح کرده. به گزارش خبرآنلاین؛ جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه آخرین تورنمنت ملی رضا قوچان‌نژاد بود. زننده تک گل ایران در جام‌جهانی ۲۰۱۴ برزیل در روسیه یک دقیقه هم بازی نکرد تا با دلخوری از…...
با ۱۰ ثانیه بازی، شدم مقصر باخت پرسپولیس! با ۱۰ ثانیه بازی، شدم مقصر باخت پرسپولیس!
ورزشی
هفت صبح - یکی از خصوصیات اخلاقی علی پروین پس از باخت‌های پرسپولیس، گیر دادن به بازیکنانی بود که زیاد هم مقصر نبودند. مهم‌ترین این بازیکنان مهرزاد معدنچی بود که بارها از سوی پروین به عنوان عامل باخت پرسپولیس معرفی شد. اما امیرحسین اصلانیان هم یک بار به شکل بامزه‌ای…...

پاسخ دهید