درخواست مادر از دادگاه: دیه دختران مقتولم را بدهید

اجتماعی
درخواست مادر از دادگاه: دیه دختران مقتولم را بدهید

آخرین برگ از پرونده قتل عام خانوادگی مرد تهرانی در دادگاه کیفری استان تهران ورق خورد. مادر خانواده که با به قتل رسیدن دو دخترش تنها مانده است با توجه به خودکشی شوهرش دیه خواست.

۲۰ شهریور ماه سال ۹۶ مرد ۴۵ ساله ای به نام پرویز که معتاد بود پس از کشتن دو دختر ۱۸ و ۲۵ ساله اش با چاقو دست به خودکشی زد. مادرخانواده پس از وارد شدن به خانه با جسد خونین آن‌ها روبه رو شد و درحالی‌که شوکه شده بود با داد و فریاد راز این قتل عام را فاش کرد.

ماموران پلیس وقتی به خانه خونین رسیدند دریافتند پرویز پس از جنایت خانوادگی به دلیل خون‌ریزی شدید ناشی از خودزنی به کام مرگ فرو رفته است.

مادر خانواده که باور نداشت چنین جنایتی رخ داده باشد گفت:پرویز از سال ها قبل معتاد بود .او به تازگی با یکی از دوستانش اختلاف مالی پیدا کرده بود و دوستش پولش را نمی داد .همسرم سر کار نمی رفت و هر وقت پولی به دست می آورد با آن شیشه می‌خرید ومی کشید. من و فرزندانم از این وضعیت خسته شده بودیم. بارها با او درگیر شدم آخرین بار وقتی دعوا میان ما بالا گرفت از خانه بیرون رفتم .اما چند ساعت بعد وقتی به خانه برگشتم با اجساد خونین دو دخترم رو به رو شدم و فهمیدم پرویز بعد از کشتن دخترانم خودکشی کرده است.

با تایید قتل دو دختر به دست پدر و خودکشی پرویز پرونده مختومه اعلام شد تا این‌که دیروز مادر خانواده در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران حاضر شد و از قضات خواست تا دیه فرزندانش از صندوق بیت المال به او پرداخت شود . این زن گفت : دو سال از کشته شدن دخترانم می گذرد. شوهرم دختران جوانم را بی‌گناه کشت. حالا تقاضا دارم تا دیه فرزندانم از صندوق بیت المال به من پرداخت شود . بنابر این گزارش ، در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای نهایی را صادر کنند.

منبع: روزنامه خراسان

بازدید اپلیکیشن 221 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

غرق شدن دو گردشگر خارجی در بندرانزلی غرق شدن دو گردشگر خارجی در بندرانزلی
اجتماعی
فرمانده انتظامی بندرانزلی از غرق شدن دو برادر نوجوان تبعه خارجی به علت آشنا نبودن به فنون شنا در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایسنا، سرهنگ مجید حسینی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن دو…...
انجام پرواز تهران-مشهد توسط خلبانان خانم انجام پرواز تهران-مشهد توسط خلبانان خانم
اجتماعی
نشاط جهانداری، خلبان پرواز‌های مسافری در صفحه شخصی خود نوشت که روز دوشنبه اتفاقی تاریخی در صنعت پرواز ایران رخ داده و تهران به مشهد با ۱۶۰ مسافر و پرواز برگشت این مسیر با ۱۷۱ مسافر با دو خلبان زن صورت گرفته است. خلبان اول این پرواز‌ها نشاط جهانداری و…...
توضیح دانشگاه علوم پزشکی درباره قطع انگشت نوزاد توضیح دانشگاه علوم پزشکی درباره قطع انگشت نوزاد
اجتماعی
ایرنا نوشت: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: موضوع قطع انگشت کوچک دست نوزاد در بیمارستان شهریار قصور پرستار بوده در محاکم نظام پزشکی و پرستاری بررسی شده و با آن برخورد می‌شود. نادر توکلی روز یک‌شنبه درباره ماجرای قطع انگشت کوچک دست نوزاد دختر در بیمارستان نور شهریار…...

پاسخ دهید