حمایت باران کوثری و رفقا از پانته آ بهرام

فرهنگی

برترین ها: رخشان بنی اعتماد، تهیه کننده و کارگردان سینما در حمایت از پانته آ بهرام در توییتر نوشت:
«رفتار حرفه ای پانته آبهرام درطول سالهای فعالیت اش برکسی پوشیده نیست اینکه در برابر رفتاری غیرحرفه ای واکنشی قاطع داشته،به آداب حرفه ای اش اشاره دارد.اتهام بی اعتنایی به مردم،ترفندی کلیشه ای است که برقامت بی ادعای بازیگر توانمند پانته آ بهرام نمی چسبد.»

باران کوثری نیز در حمایت از پانته آ بهرام در حساب اینستاگزامی خود نوشت:
«بامزه است . همین رسانه ملی که امروز پایان یک سریالش جنجال شده و “ پانته‌آ بهرام “ بزرگ را مقصر می‌خوانند که باید بدون دستمزدش می‌مانده و به احترام مردم کار می‌کرده ، همان‌جای است که به احترام مردم مهمان یکی از برنامه‌هایش با قصه‌های دروغین و جابه‌جا اشک مردم را درآورد و اعانه جمع کرد .
همان جایی است که در حساس‌ترین شرایط سیاسی اجتماعی اخبار موضع‌دار و کذب نشان می‌داد . همان جایی که مردم را آنقدر ساده و بی‌ظرفیت می‌پندارد که از لوگو تا تصویر هرآنچه را می‌تواند به طرق مختلف سانسور می‌کند . حالا با پرچم احترام به مردم سعی دارند بدحسابی تلویزیون را به گردن اسطوره‌ای مثل پانته‌آ بهرام بیندازند.
گرچه شان پانته‌آ اجل است از این بازی‌ها . این‌ها چه می‌دانند تئاتر چیست ، بازیگری چیست ، این همه سال در تئاتر و سینما و همان سریال‌های تلویزیونی‌شان درجه یک ماندن چیست ؟ شما کجا و پانته‌آ کجا ؟ کاش همین کار پانته‌آ شروعی باشد برای تلویزیون و تهیه کننده‌گانش تا بدانند در مقابل عوامل سریال‌ها ( نه فقط بازیگرها ) مسئولند و دلیلی ندارد همه ما‌ه‌ها دنبال حقشان بدوند . تلویزیون اگر به دنبال جذب مخاطب است ، بهایش را عوامل و بازیگران نباید بپردازند»

کیومرث مرادی، کارگردان سینما و تلویزیون نیز در صفحه خود نوشت:
«تو مهربان، حرفه ایی، شریف و عزیزی
هیچ چیز نمی تواند هنرمند بودن و حرفه ایی بودن تو را زیر سوال ببرد. این را نوشتم که بدانیم هنرمند هم حق دارد و ای کاش کم توجهی و کم کاری خود را فرا فکنی نکنیم»

بازدید اپلیکیشن 216 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. سلام هفت صبح خسته نباشی .
    بازم رخشان جون و باران جون لب به سخن گشودند و اما اینبار خبری از مهناز جون نیست میدونی اینا چی می گن می گن هر کس مثل ما فکر کنه و رفتار کنه آدمه وگرنه یک عقب مانده و بی فرهنگه . حال جامعه امروز از این سلبریتی های کم سواد بی فرهنگ انقلاب می کند بر روی این سینمایی که پرچمدارش اینها هستند .

  2. رفتار تهیه کنندگان تلوزیون کپی از رفتار مدیرعامل های لیگ برتر.اصلا چرا باید معرفت و این مسائل وسط بیاد.شما تعهد کردی در زمان مشخصی پول بدی ندادی بازیگر هم بازی نکرده.شما چرا از دیگران توقع فداکاری دارید.

  3. من کاری با نظرات عزیزان ندارم اما چیزی که عقل سلیم میگه اینه که اگر پانته آ بهرام نرفته بود مثلا چه پایان فوق العاده ایی در انتظار این سریال ابکی بود اخه توهین به مخاطب تا کی اخه کجایی دنیا یکی میسوزه یکطرف صورتش و ناگهان بعد از عمل کلا قیافه و صدا و قد طرف عوض میشه ، یا جایی دیگه که کلا یه سور زدن به هرچی فیلم هندیه اینا پسر اونو بزرگ کردن اون دختر اینارو بعد اینا باهم نامزدن هیچکدوم از مادر ها هم نفهمیدن بچه شون کیه
    بابا جمعش کنید این مسخره بازی رو چرا گناه رو گردن یکی میندازین که از حق خودش دفاع کرده که همه ائمه در گرفتن حق توصیه ها کردن و خیلی حدیث داریم در مورد گرفتن حق خودمون
    امیدوارم سریال های بعدیتون داری قصه قوی با نظامندی قوی و پرداخت و اجرای قوی همراه باشه و از همه مهمتر حقوق عوامل رو به موقع بدین

پاسخ دهید