حاشیه های انصاریان، آزاده صمدی و دست مزدها

فرهنگی

این روز‌ها برنامه «زابی واکا» با اجرای علی انصاریان و مجید یاسر خبرساز شده است؛ البته سهم عمده این حاشیه‌ها متعلق به بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس است.

به گزارش ایرنا انصاریان در برنامه زابی واکا و در بخش «سخن بزرگان» با ترانه‌های غیرمجاز خوانندگان خارج از ایران شوخی می‌کند؛ کاری که پیش از این هم توسط افراد دیگری انجام شده است. آوردن اسامی این خوانندگان و بالاتر از این واکنش برخی از این خوانندگان به این برنامه حاشیه‌هایی را برای برنامه زابی واکا و علی انصاریان، بوجود آورده است.

این اولین حاشیه درباره «زابی واکا» نیست. اوایل بازی‌های جام جهانی هم خبر اجرای آزاده صمدی در این برنامه حاشیه‌ساز شده بود. البته پس از اجرای دو سه برنامه، عذر صمدی را خواستند و مجید یاسر و علی انصاریان را جایگزین او کردند. تصمیمی که گفته می‌شد از طرف صدا و سیما گرفته شده است.

شوخی‌های انصاریان مورد توجه بخشی از جامعه قرار گرفته است، البته بخشی دیگر هم معتقدند شوخی‌ها و طنز علی انصاریان فاخر نیست و در نتیجه گردانندگان برنامه زابی واکا نیز متهم به زرد بودن شده‌اند.

**تعطیل نشده‌ایم

حامد جوادزاده تهیه‌کننده «زابی واکا» در گفتگو با «ایرنا» با تکذیب تعطیلی برنامه‌اش از تداوم پخش «زابی واکا» از امشب خبر داد و گفت: برنامه شب گذشته به دلیل برخی مسائل پخش نشد و امشب با حل این مسائل به امید خدا برنامه روی آنتن می‌رود.

وی درباره حاشیه‌های متعدد این برنامه گفت: صاحب برنامه صدا و سیما نیست، اما نظارت می‌کند. معلوم است برخلاف مردم که ویژگی‌های مثبت برنامه‌ها را می‌بینند، آن‌ها اشکالات و ضعف‌ها را رصد کنند. ما با سلیقه سیما برنامه نمی‌سازیم و براساس سلیقه معاونت فضای مجازی حرکت می‌کنیم. علاقه‌مندیم که یک بار برای همیشه تکلیف خودمان را بدانیم که در چه چارچوبی باید برنامه بسازیم. ما از طرف صدا و سیما حمایت شدیم، اما مشکل اصلی از سمت رقبای اینترنتی ما بود. آن‌ها به دلیل مسائل مالی سعی می‌کردند از اتفاقات کوچک، حاشیه‌های بزرگ بسازند. البته تذکراتی که به ما داده‌اند، به خاطر خود برنامه نبوده و بیشتر به دلیل حاشیه‌ها و مصاحبه‌ها بوده است.

** با ۲ میلیارد تومان، دیده شدیم

جوادزاده در واکنش به شایعاتی که درباره هزینه‌های این برنامه منشر شده است، گفت: رقم‌های میلیاردی برای تهیه این برنامه خنده‌دار است. هزینه‌های ما با احتساب دستمزد مجریان، فرستادن شش نفر به روسیه و دکور و تیتراژ، به ۲ میلیارد تومان هم نمی‌رسد. این رقم در قیاس با هزینه برنامه‌های دیگر ناچیز است و ما با ۲ میلیارد تومان دیده شدیم.

*۱۵۰ میلیون تومان دستمزد مجریان

تهیه‌کننده «زابی واکا» از شایعات ایجادشده درباره رقم دستمزد مجریان این برنامه هم متعجب شد و گفت: اینکه می‌گویند انصاریان شبی ۲۰ میلیون تومان می‌گیرد را نمی‌دانم از کجا آورده‌اند؟ ما با خانم صمدی برای ۳۲ برنامه قرارداد یکصد و پنجاه میلیونی بستیم و بعد از رفتن ایشان همین رقم را برای مجریان جدید در نظر گرفتیم.

بازدید اپلیکیشن 281 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید