ثروتمندترین خانواده‌های جهان

دیدنی‌ها
ثروتمندترین خانواده‌های جهان

والتون‌ها کماکان ثروتمندترین خانواده در جهان هستند.

به گزارش ایسنا به نقل از فوربس، در حال حاضر ۲۰۲۸ میلیاردر از ۷۲ کشور جهان وجود دارند که مجموع ثروت آن‌ها به رقم باورنکردنی ۹.۱ تریلیون دلار می رسد. در بین ثروتمندترین خانواده های جهان نام ۲۵ خانواده به چشم می خورد که در مجموع ۱.۱ تریلیون دلا ثروت دارند.

در ادامه با ثروتمندترین خانواده های جهان اشنا می‌شوید:

۱-خانواده والتون

خالص ثروت: ۱۵۱.۵ میلیارد دلار

منبع ثروت: والمارت

در سال ۱۹۶۲ میلادی، سام والتون و باد والتون، اولین فروشگاه والمارت را افتتاح کردند. در حال حاضر والمارت بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره ای در جهان است و ارزش بازار آن چیزی حدود ۱۵۱.۵ میلیارد دلار برآورد می شود.

۲- خانواده کوخ

خالص ثروت: ۹۸.۷ میلیارد دلار

منبع ثروت: صنایع کوخ

چارلز کوخ و دیوید کوخ با توسعه کسب و کار خانوادگی خود در زمینه پتروشیمی به یکی از ثروتمندترین خانواده های آمریکا تبدیل شده اند. درآمد سالانه صنایع کوخ حدود ۱۰۰ میلیارد دلار در سال براورد می‌شود.

۳- خانواده مارس

خالص ثروت: ۸۹.۷ میلیارد دلار

منبع ثروت: شکلات سازی مارس

یکی از برترین برندهای شکلاتی در جهان که مالک شکلات های ” ام اند ام” و مارس است. تخمین زده می‌شود این برند در سال ۳۵ میلیارد دلار درآمد داشته باشد.

۴- خانواده وان دام

خالص ثروت: ۵۴.۱ میلیارد دلار

منبع ثروت: صنایع بوش

صنایع بوش یکی از رو به رشدترین برندهای بزرگ جهان است به گونه ای که سال ۲۰۱۷ این برند ۱۷ درصد رشد سوداوری داشت.

۵- خانواده دوماش

خالص ثروت: ۴۹.۲ میلیارد دلار

منبع ثروت: هرمس

با گذشت حدود دو قرن از تاسیس هرمس، اکنون این برند یکی از شناخته شده ترین برندهای لوکس پوشاک در جهان است. خانواده دوماش اکثریت سهام و هم‌چنین مدیریت برندهرمس را در اختیار دارند.

۶- خانواده ورتمایر

خالص ثروت: ۴۵.۶ میلیارد دلار

منبع ثروت: شنل

یکی دیگر از نمایندگان عرصه پوشاک در فهرست حاضر که برند آن ها سالانه حدود ۱۰ میلیارد دلار درآمد دارد.

۷- خانواده آمبانی

خالص ثروت: ۴۳.۳ میلیارد دلار

منبع ثروت: صنایع رلیانس

تنها نماینده آسیا در فهرست امسال که مالک بزرگ‌ترین مجموع پالایشگاهی در آسیا هستند. این برند هم چنین در حوزه خرده فروشی و ارتباطات نیز فعالیت دارد.

بازدید اپلیکیشن 127 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

ثروت این خانواده هر روز ۱۰۰ میلیون دلار افزایش می‌یابد ثروت این خانواده هر روز ۱۰۰ میلیون دلار افزایش می‌یابد
دیدنی‌ها
ثروت این خانواده ۵ نفره در هر دقیقه ۷۰ هزار دلار افزایش می یابد . به گزارش خبرآنلاین، بلومبرگ در گزارشی به معرفی ثروتمندترین خانواده های آمریکایی پرداخته است . خانواده ای که بیشترین ثروت را در جهان در اختیار دارد، خانواده ای است که بزرگترین خرده فروشی جهان را…...
حقایق ناگفته درباره‌ی ثروتمندترین همسران دنیا حقایق ناگفته درباره‌ی ثروتمندترین همسران دنیا
دیدنی‌ها
پولدارترین پولدارها، هیچگاه رویای ظاهر شدن در برنامه های تلویزیونی رئالیتی را ندارند. آنها کارهای مهمتری برای انجام دارند که این کارها عبارتند از اداره یک کمپانی چند میلیون دلاری، حل مشکل فقر جهانی و ... به گزارش فرادید، از محبوبیت بی حد و حصر مجموعه «خانه داران واقعی» محصول…...
ثروت خانواده سلطنتی انگلیس چه قدر است ؟ ثروت خانواده سلطنتی انگلیس چه قدر است ؟
جهان
گزارش موسسه انگلیسی «کانسالتنسی برند فایننس' که همزمان با نودمین سالگرد تولد ملکه الیزابت منتشر شد موید آن است که ارزش دارایی خانواده سلطنتی این کشور در حدود ۵۸٫۴ میلیارد پوند ( معادل ۸۴ میلیارد دلار) است. به گزارش ایرنا، براساس برآورد موسسه ' کانسالتنسی برند فاینس' که روز جمعه…...

پاسخ دهید