تداوم ریزش قیمت خودرو با افت پنج میلیونی بهای ۲۰۶

اقتصادی
تداوم ریزش قیمت خودرو با افت پنج میلیونی بهای ۲۰۶

خبرهای رسیده از بازار خودرو نشان می دهد روند کاهشی قیمت‌ها در بازار خودرو تداوم دارد به طوری که خودروی ۲۰۶ تیپ دو که روز گذشته در سقف قیمتی ۹۰میلیون تومانی قرار داشت، امروز به قیمت ۸۵میلیون تومان معامله شد.

رییس اتحادیه نمایشگاه داران پیش بینی کرده است قیمت این خودرو سه میلیون تومان دیگر در روزهای آتی کاهش خواهد یافت.

او گفته است قیمت این خودرو در روزهای پیش رو تا ۸۲میلیون تومان کاهش خواهد یافت. بر این اساس امروز در بازار قیمت ساندرو اسنپ نیز با کاهشی ۲۵ میلیونی به ۱۹۰ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۷ اتوماتیک در سقف قیمتی ۱۶۸ میلیون تومان خریداری چندانی نداشت و پژو ۴۰۵ نیز در محدوده قیمتی ۷۸میلیون تومان بی‌مشتری ماند. این دو خودرو به ترتیب کاهش قیمتی ۱۱میلیون تومانی و پنج میلیون تومانی را نسبت به روز گذشته تجربه کرد. قیمت سمند ال‌ایکس نیز از ۸۶میلیون به ۸۳میلیون تومان رسید.

کاهش قیم H۳۰ نیز چشمگیر بود. بهای این خودرو از ۱۵۰میلیون تومان به ۱۲۸میلیون تومان رسیده است. گفته می شود تخلیه حباب خودرو می تواند قیمت ها را در محدوده قیمتی بهمن ماه سال گذشته قرار دهد. موتمنی البته در این خصوص گفته است که برخی کارخانه‌ها خودشان نسبت به افزایش قیمت در این دوره زمانی اقدام کردند که همین امر خود مانعی بر کاهش قیمت این خودروها و خودروهایی است که در کلاس‌های مشابه با آنهاست.

بازدید اپلیکیشن 162 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید