بیانیه تند جواد خیابانی درحمایت از سرهنگ علیفر

فرهنگی

اتفاقات رخ داده و حملات صورت گرفته به علیرضا علیفر واکنش های زیادی را برانگیخته است.

به گزارش خبرآنلاین، در این میان جواد خیابانی یادداشتی در حمایت از علیفر نوشته که می خوانید:
“تا دیروز همه می گفتند که برخی از گزارشگران ورزشی اطلاعاتشان به روز نیست و بقیه حضرات تخم دو زرده می کنند که مثلا بی هیچ سندی از فلان خبر در گزارش هایشان استفاده می نمایند ! و سال ها دانستن شماره کفش فلان بازیکن و یا رنگ زیر پوش فلان مربی را بر سر دیگرانی مثل علیفر و خیابانی و یوسفی و … می کوفتند !
برای تنویر ذهن این حضرات که جز انتقاد و تمسخر و خودبزرگ بینی هیچ ندارند عرض می کنم که رسیور شبکه bein sport با حدود ٢٠ کانال کد دار فوتبال و سایر ورزش ها قیمتی حدود سه میلیون تومان دارد که سالانه باید شارژ بشود و هرشب با حضور پاتریک کلایورت ، میشل سالگادو ، رود گولیت ، لوییز گارسیا ، کنی دالگلیش ، براندن راجرز و … جدیدترین اطلاعات را به بیننده بدهد … هزینه اینترنت با سرعت بالا ماهانه حدود ٢٠٠ هزار تومان است که ویکی پدیا یکی از هزاران مرجعی است که می توان به آن مراجعه کرد … مجلات و روزنامه های خارجی هم با قیمتی گران قابل دسترس هستند ولی هیچ یک از آنها را نمی توان به روز خریداری کرد مگر اینکه همیشه در فرودگاه باشی و از این مسافر یا آن خلبان یا فلان مهماندار بخواهی که وقتی به دوبی یا اروپا می رود برای شما مجلات را بخرد و بیاورد که معمولا می خرد و می آورد !
واقعا تصور می کنید یافتن چند جمله درباره هریک از این بازیکنان ، هنری است که فقط لوس شده های خبرنگاران ایرانی بلدند؟ واقعا فکر می کنید شنیدن متن گفتگوی برنامه های شبکه اسکای اسپرت یا اورنج یا bein یا bbc sport خیلی سخت است و فقط شما و دوستانتان هستید که زبان انگلیسی یا ایتالیایی یا اسپانیایی را می دانید ؟ تصور می کنید که نمی شود در هر ماه چند تلفن یا ایمیل به باشگاه ها یا فدراسیون های جهان زد و پاسخ گرفت ؟ واقعا فکر نمی کنید می شود از پسرخاله و پسر عمه مقیم اروپا و یا دوستان شبکه های تلویزیونی سرشناس خارجی اطلاعات خاصی را استخراج کرد ؟ تحقیق کنید ببینید کارهای بالا را چه کسی انجام می دهد؟
چرا فکر می کنید که فقط شما هستید که می دانید ؟ مگر این دانستن هم مثل روابط مافیایی شما با نازکرده های دماغ گنده لوسی است که فکر می کنند هر چه آنها فکر می کنند ، بهترین فکر دنیاست ؟ نه عزیزان … اگر آقای علیفر تلاش می کند که خودش را تقویت کند نه تنها تمسخر آمیز نیست بلکه باید از ایشان ممنون باشیم که به ما احترام می گذارد و وقت خود را برای بیشتر لذت بردن ما از این مسابقات جذاب فوتبال صرف می کند ، البته شمایی که جز تمسخر حتی رییس جمهور کشورت و یا حتی فیلسوف جامعه شناس سرزمینت کار دیگری نمی دانی و خودت را داناترین موجود جهان می دانی بلد نیستی از این فوتبال لذت ببری چون در درونت عقده هایی وجود دارد که همه دارایی ذهنی و اندیشه و وجدانت را مثل خوره خورده و نابود کرده است ..شما لازم نیست دیگران را اصلاح کنی، همین که مراقب فساد فکری خودت باشی کافی است ….”

بازدید اپلیکیشن 5,459 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

 1. این همه ی اینارو به امیر دولاب گفته؟ بابا یکی دیگه مسخره کرده چرا پای یکی دیگه رو میکشی وسط. کاش میتونستیم یه کم انتقاد پذیر باشیم فک کنم تنها دلیل این بغض و عصبانیت بخاطر ایراد گرفتن از پیرهن تیم ملی بود که خدایی تنها کسی که تو مملکت گفت خوبه آقای خیابانی بود همه ازش ایراد گرفتن.این که میگفت اگه باعث شادی مردم بشم مشکلی ندارم بزار شاد باشن مردمم با سوتی های من. تازه کسی هم درباره اون حرف نزده

 2. مردم ما سالهاست از دیدن فوتبال تلویزیونی لذت نمیبرند،اطلاعات ورزشی زیاد مهم نیست صدای گرم گزارشگر،تصویر بدون قطع وصدای ورزشگاه از جذابیت های یک بازی فوتباله،وقتی باگزارش رئوف خلیف یا هشام شوالی وصدای کرکننده ورزشگاه مو به تنت سیخ میشه آیا هزینه کردن برای been sport ارزش ندارد؟

 3. این خودش خدای سوتی هست، برای گزارشگری که میخاد تو رسانه ملی و فرا مرزی گزارش کنه لازم هست که هزینه کنه و تحقیق کنه
  من نوعی وقتی دنبال اطلاعات هستم فقط به ویکی اکتفا نمی کنم چون می دونم قابل ویرایش هست و نمیشه اعتماد کرد ولی این آقا نمیدونه
  زبان بین المللی رو باید کامل بلد باشن، تازه این داره به عادل هم طعنه میزنه، شما برو سوتی های گزارش رو کم کن
  سر پیراهن تیم ملی این شمایی که عقده کردی نه اون بنده خدا
  در حال حاضر بهترین گزارشگران اول عادل هست و بعد محمد رضا احمدی

 4. دمش گرم باز گزارشگری خوبه با حاله گزارشگری میکنه ولی تو چی خیابانی اگه عشقت فوتباله اونوقت میری نماینده مجلس خداروشکر رد صلاحیت شدی کم مونده بود بری تو مجلس در ضما یادمون نرفته تو برنامه اقای گزارشگر با اون جوانایی که با هزار ذوق اومدن واسه گزارش جلو این همه ببینده تلوزیون ضایشون می کردی

پاسخ دهید