اظهارات طائب درباره کاغذ جنجالی همراه با شینزو آبه

سیاسی
اظهارات طائب درباره کاغذ جنجالی همراه با شینزو آبه

ایرنا نوشت: رئیس شورای مرکزی قرارگاه عمار گفت: عزتی که رهبر معظم در دیدار آبه شینزو نخست وزیر ژاپن برای اسلام پدید آوردند، از زمان ظهور پیامبر اکرم(ص) تاکنون بی سابقه بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی طائباظهار داشت: امروز برای رهبر معظم انقلاب دولت و قدرتی بوجود آمده که آمریکا ابرقدرت دنیا توسط نخست وزیر ژاپن به عنوان مهمترین کشور صنعتی جهان نامه‌ای را برای ایشان ی فرستد، اما وقتی نامه را روی میز می‌گذارد به یک باره هیبت علوی و صولت نبوی را می بیند، آرام نامه را زیر میز می‌گذارد و عکس آن نیز در همه دنیا پخش می‌شود.

وی گفت: رفتاری که رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن داشتند، الهام گرفته از خداوند بود، چون هیچ مشاوری نمی‌توانست بگوید در پس پرده این نامه چه توطئه‌هایی نهفته است.

وی بیان داشت: اگر این نامه باز می‌شد، توطئه‌ها بر سر ما می‌ریخت ولی رهبر معظم انقلاب با بسته نگه داشتن این نامه، راه همه توطئه‌ها را بستند.

استاد حوزه علمیه قم همچنین با اشاره به انهدام کشتی‌های نفتکش همزمان با سفر نخست وزیر ژاپن به ایران، گفت: رهبر معظم انقلاب با نگرفتن نامه از آبه توطئه ناشی از این حادثه را بر ملأ کرد و توطئه‌های دیگر نیز بتدریج برملا می‌شود.

بازدید اپلیکیشن 464 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

«الزام بازگشت خانواده مسئولان به کشور» در دستور کار مجلس «الزام بازگشت خانواده مسئولان به کشور» در دستور کار مجلس
سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی از ارائه طرح دو فوریتی الزام بازگشت خانواده مسئولان به کشور به هیئت رئیسه پارلمان خبر داد. سید حسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با تسنیم، از ارائه طرح ۲ فوریتی الزام بازگشت خانواده مسئولان به کشور…...
ظریف: صبر راهبردی ایران در قبال اروپا به پایان رسید ظریف: صبر راهبردی ایران در قبال اروپا به پایان رسید
سیاسی
چهاردهمین نشست کمیسیون مشترک جمهوری اسلامی ایران و آفریقای جنوبی با سخنرانی دکتر محمد جواد وزیر وزیر امور خارجه و خانم دکتر نالدی پاندور وزیر روابط و همکاری های بین المللی آفریقای جنوبی در تهران برگزار شد. به گزارش ایسنا، وزیر امور خارجه کشورمان در این نشست به روابط خوب…...
آخرین وضعیت استاد شجریان: تحت مراقبت با سه پرستار آخرین وضعیت استاد شجریان: تحت مراقبت با سه پرستار
سیاسی
محمدرضا شجریان خسرو آواز ایران به دلیل مشکلات جسمی توان انجام هیچ فعالیت و حتی شرکت در مجامع را ندارند و به صورت شبانه روزی تحت مراقبت هستند. برترین‌ها: نزدیکان استاد شجریان درباره آخرین وضعیت جسمانی خسرو آواز ایران توضیح دادند. محمدحسین آقاسی وکیل محمدرضا شجریان درباره وضعیت خسرو آواز…...

پاسخ دهید