اسناد پرداخت ۷۴ میلیاردی کارگزار به پرسپولیس

ورزشی
اسناد پرداخت ۷۴ میلیاردی کارگزار به پرسپولیس

کارگزار باشگاه پرسپولیس در واکنش به اتفاقات اخیر بیانیه‌ای صادر و اسناد پرداختی‌ها را منتشر کرد. در این بیانیه آمده است: شرکت آتیه داده پرداز از ابتدای عقد قرارداد کارگزاری با باشگاه پرسپولیس، در تمام مقاطع حساس و تنگناهای مالی باشگاه، با وجود اینکه به دلیل فراگیری بیماری کرونا و شرایط اقتصادی نامطلوب و تعطیلی لیگ امکان درآمدزایی و انجام امور اقتصادی به نحو مطلوب وجود نداشت در کنار باشگاه مردمی پرسپولیس بوده و تلاش کرده است همواره شفافیت لازم را در ارائه گزارش به هواداران دلسوز داشته باشد.

در همین راستا به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم که تاکنون به طور مستقیم طی ۱۶ مرحله بالغ بر ۶۹.۵ میلیارد تومان واریز مستقیم به حساب باشگاه و حدود ۵ میلیارد تومان درآمد مستقیم واریز شده به حساب باشگاه (مجموعا بالغ بر ۷۴.۵ میلیارد تومان) پرداختی داشته است که برای تنویر افکار عمومی اسناد آن را به شرح ذیل منتشر می نماییم.

همچنین در خصوص مسئله بدهی آقای برانکو ایوانکوویچ نیز خود را موظف می دانستیم خارج از زمانبندی تعریف شده با باشگاه، با پرداخت بخشی از بدهی‌های ایشان با تأمین نقدینگی آن  در این مقطع حساس نیز کنار هواداران باشیم چراکه دغدغه هوادار را دغدغه خود می‌دانیم.

بدیهی است کارگزار نقشی در چگونگی هزینه کرد این مبالغ نداشته و ندارد و مسئولیت تصمیم گیری در خصوص این موضوع با مدیریت باشگاه است. امیدواریم همانطور که پرداختی‌ها منتشر می‌گردد اسناد هزینه‌ها نیز در صورت صلاحدید منتشر گردد.

۱

همچنین به اطلاع هواداران فهیم می‌رسانیم شرکت آتیه داده پرداز هیچ پیش شرط عجیب و خارج از عرفی را برای کمک در پرونده برانکو مطرح نکرده است و آنچه خواسته فقط و فقط در راستای همکاری بیشتر با باشگاه برای تحقق اهداف اقتصادی و دستاوردهای بیشتر در درآمدزایی باشگاه بوده است. ظرفیتی که هواداران باید بدانند تا کنون محقق نشده است که اگر شده بود قابلیت پرسپولیس برای درآمدزایی قطعا بیش از آن چیزی است که تا کنون به آن دست یافته است و در صورت همکاری‌های همه جانبه، این باشگاه توان آنرا دارد تا هزینه‌های خود را متناسب با شأن پرسپولیس و هواداران آن پرداخت نماید.

بازدید اپلیکیشن 29 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

پای پلیس قطر به ماجرای درگیری استقلالی‌ها باز شد پای پلیس قطر به ماجرای درگیری استقلالی‌ها باز شد
ورزشی
پای پلیس قطر به ماجرای درگیری استقلالی‌ها در فرودگاه باز شد تسنیم نوشت: در ماجرای درگیری بازیکنان تیم فوتبال استقلال با عوامل کادر پزشکی در فرودگاه دوحه قطر، پای پلیس نیز به ماجرا باز شده بود. بازگشت تیم فوتبال استقلال از دوحه قطر به ایران با حواشی زیادی روبه‌رو بود،…...
فوتبال در اروپا؛ توقف لیورپول و شکست اینتر و آتالانتا فوتبال در اروپا؛ توقف لیورپول و شکست اینتر و آتالانتا
ورزشی
در ساعات گذشته چند بازی مهم در فوتبال اروپا برگزار شد. در انگلستان، در یک بازی جذاب و جنجالی، اورتون و لیورپول ۲-۲ مساوی شدند. چلسی هم که ۳-۲ از ساوتهمپتون جلو بود در دقیقه ۹۲ گل سوم را دریافت کرد و بازی مساوی شد. منچسترسیتی هم با یک گل…...
دعوت از علی قربانی به تیم ملی آذربایجان دعوت از علی قربانی به تیم ملی آذربایجان
ورزشی
علی قربانی مهاجم سابق تیم‌های استقلال و سپاهان بعد از درخشش در تیم تازه‌اش سومقاییت به تیم ملی آذربایجان دعوت شد. به گزارش "ورزش سه"، جیانی دی بیاسی سرمربی جدید تیم ملی آذربایجان لیست بازیکنان تیمش برای حضور در اردوی ملی و دیدار با قبرس را معرفی کرد که در…...

پاسخ دهید