ادعای پمپئو درباره حضور فرزندان برخی از مقامات ایران در آمریکا

جهان
ادعای پمپئو درباره حضور فرزندان برخی از مقامات ایران در آمریکا

وزیر امورخارجه آمریکا با طرح ادعاهایی بی‌اساس علیه مقامات کشورمان گفت که واشنگتن در حال بررسی موضوع حضورفرزندان برخی از مقامات ایرانی در آمریکا است.

به گزارش ایسنا، مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا در یک پیام ویدئویی که در صفحه فارسی وزارت امورخارجه آمریکا در توئیتر منتشر شده است، به سوالاتی که ادعا می‌کند از سوی کاربران ایرانی مطرح شده، پاسخ داد.

پمپئو درباره حضور فرزندان برخی از مقامات ایرانی در آمریکا به طرح ادعاهایی نخ نما و واهی علیه مقامات کشورمان پرداخت و مدعی شد که آنها با پول مردم ایران، فرزندان خود را برای زندگی به خارج از کشور می‌فرستند.

وی در ادامه ادعاهایش گفت: ما در حال بررسی این موضوع هستیم. این موضوع که آنها (مقامات ایران) اعضای خانواده‌شان را به خارج می‌فرستند، برای ما هم نگران کننده است.

وزیر امورخارجه آمریکا همچنین به تکرار این ادعای مضحک پرداخت که کشورش خواهان برخورداری مردم ایران از یک زندگی بهتر و رفاه بیشتر است.

به گزارش ایسنا، این اولین باری نیست که آمریکا با طرح موضوع حضور فرزندان برخی از مقامات کشورمان در آمریکا تلاش می‌کند چهره‌ای مخدوش و غیر واقعی از مقامات ایرانی و اینکه فرزندان آنها در آمریکا و یا نقاط دیگر دنیا در حال سپری کردن زندگی خود هستند، ارائه دهد تا با دستاویز قرار دادن این ادعا نیز سیاست‌های ضد ایرانی خود را پیش ببرد.

پیش از این، برایان هوک، نماینده ویژه امور ایران در وزارت امورخارجه آمریکا نیز درباره آنچه درخواست لغو ویزای آمریکا برای خانواده‌های مقامات جمهوری اسلامی خوانده شده بود، گفت که واشنگتن در حال کار بر روی این مسئله است.

بازدید اپلیکیشن 183 , بازدید سایت 1

اخبار مرتبط

سماجت اردوغان در حمله، تاکید ترامپ بر تحریم سماجت اردوغان در حمله، تاکید ترامپ بر تحریم
کاربران ویژه - جهان
روزنامه هفت صبح | رئیس‌جمهور ترکیه دیروز اعلام کرد ‌ نظامیان این کشور به همراه عناصر مسلح «ارتش آزاد» در جریان عملیات «چشمه صلح» تا عمق ۳۰ تا ۳۵ کیلومتری خاک سوریه نفوذ خواهند کرد. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری ایالات متحده، روز یکشنبه مجددا تأکید کرد ‌ تحریم‌های شدیدی علیه…...
مرگ مشکوک محافظ‌شخصی پادشاه عربستان مرگ مشکوک محافظ‌شخصی پادشاه عربستان
جهان
صبح امروز یکشنبه، سرتیپ عبدالعزیز الفغم محافظ شخصی پادشاه عربستان که به دست یکی از دوستانش تیر خورده بود، بعد از انتقال به بیمارستان از پای درآمد. به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط عربستان، عبدالعزیز الفغم به بیمارستان تخصصی ملک فیصل در جده منتقل شد و در آنجا در حالی…...
رشد پنج میلیارد دلاری ثروت برنارد آرنو در عرض یک هفته رشد پنج میلیارد دلاری ثروت برنارد آرنو در عرض یک هفته
جهان
ثروت برنارد آرنو فرانسوی به ۱۰۰ میلیارد دلار نزدیک شد. به دنبال افزایش ۱۷ درصدی فروش برند مشهور " لوئی ویتون" در سه ماهه سوم سال، ثروت برنارد آرنو، مدیرعامل فرانسوی آن به ۹۹.۲ میلیارد دلار رسید که حاکی از افزایش ۵.۶ درصدی ثروت وی در مقایسه با هفته قبل…...

نظرات کاربران

پاسخ دهید