ادعای ترامپ درباره ایران: می‌خواهند مذاکره کنند

سیاسی

خبرگزاری فارس: «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا عصر دیروز وضعیت ایران را بد توصیف کرد و مدعی شد که ایران خواهان گفت‌وگو است.

وی که در واشنگتن در جمع گروهی از خبرنگاران صحبت می‌کرد، گفت: «اوضاع ایران اصلا خوب نیست. کنار گذاشتن توافق وحشتناک هسته‌ای با ایران، اثر عظیمی روی آن‌ها داشته و دارند نیروهایشان را از همه‌جا عقب می‌کشند. اوضاعشان خوب نیست. می‌خواهند مذاکره کنند.»

ترامپ پیش از این هم ادعاهای مشابهی را مطرح کرده و گفته بود آماده مذاکره با ایران است. وی هفته گذشته هم با بیان اینکه خواهان گفت‌وگو با ایران است، گفت تهران هنوز برای چنین گفت‌وگویی آماده نیست.

بازدید اپلیکیشن 82 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. مثل اینکه اونا از مسئولین ما بیشتر از اوضاع کشور باخبرند.اینجا که همه میگن خوب است عالییییی و ما پیشرفت کردیم‌.توی صدا و سیما هم که فقط دارن میگن قبل انقلاب چی بودیم و حالا چیییی شدییییم خدای من چقدر پیشرفت.نمیگن اون موقع ها امارات اصلا وجود نداشته و حالا چه روزگارانی داره،نمیگن دنیا چقدر پیشرفت کرده و ما چقدر هرروز پسرفت.پیشرفت ما فقط ساخت موشک و نفرت پراکنی واسه دنیا بوده،انگار نه انگار که میزان رضایت مردم هم برای پیشرفت یک کشور مهمه

پاسخ دهید