اتهام آقای کارشناس به پیام رسان های خارجی

سیاسی

خبرگزاری فارس: روح‌الله مؤمن نسب کارشناس فضای مجازی با بیان اینکه نادیده گرفتن حریم خصوصی و ترویج بی‌حیایی هدف دشمنان است افزود: پیام‌رسان‌های خارجی به تمام بخش‌های گوشی همراه هوشمند دسترسی کامل دارند و می‌توانند در هر زمان بدون اجازه صاحب گوشی همراه، عکس‌برداری یا فیلم‌برداری کند.مردم نیز که تا چند سال اخیر با کشیدن پرده‌های خانه، حریم خصوصی خود را حفظ می‌کردند یا بانوان ایرانی که نسبت به‌عکس های خود حساس بودند، اکثراً امروز از چهره خود و تمام زوایای زندگی خصوصی‌شان عکس می‌گیرند و در اینستاگرام به اشتراک می‌گذارند.

مؤمن نسب با انتقاد از مردم به خاطر عدم مطالبه گری اظهار داشت: مسدود شدن پیام‌رسان‌های خارجی باید مطالبه مردم باشد. دشمن امروز اسلحه و تروریست وارد کشور نمی‌کند بلکه با آموزش برخی افراد سست‌عنصر در کشور ناامنی ایجاد می‌کند.در حادثه رژه اهواز، برخی از جوانان اهوازی از طریق تلگرام جذب داعش شده بودند و با استتار اسلحه در حاشیه مراسم رژه موجب شهادت ۲۵ نفر از مردم و از دست دادن جان خود شدند.

بازدید اپلیکیشن 116 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. پیام رسان های شما هم دقیقا همین کارو میکنن یعنی به همه جای گوشی دسترسی پیدا میکنن البته بصورت ناشیانه ماها تلگرام و اینستاگرام رو ترک نخواهیم کرد تا بیایم از پیام رسان های بدرد نخور شماها استفاده کنیم

پاسخ دهید