۲۸ میلیارد تومان هزینه کتاب قالیباف!

اجتماعی

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به لزوم نظارت جدی رسانه ها به فعالیت اعضای شورا، گفت: شورای شهر با داشتن ۱۴۰ پست مصوب، ۴۵۰ کارمند و نیروی شاغل دارد و باید پرسید که رسانه های دلواپس چرا تا امروز به این موضوع توجهی نکرده اند.

به گزارش ایرنا، شهربانو امانی در حاشیه مراسم استقبال از مهر در جمع خبرنگاران افزود: ۲۸ میلیارد برای کتاب ۳ جلدی گزارش شهردار سابق تهران هزینه شده، چرا این موضوع را رسانه های ناظر بر کار شورا مورد توجه قرار نداده و اطلاع رسانی نکردند.

وی تصریح کرد: شهرداری تهران هم ۶۵ هزار کارمند دارد که این موضوع نیز باید به صورت دقیق مورد بررسی کارشناسی قرار گیرد.

امانی با اشاره به انتشار گسترده سند خرید خودرو برای شورای شهر تهران تصریح کرد: البته نظارت این نیست که قبل از بررسی دقیق هر موضوع، سندی را به یک مرکز ارسال و سپس در یک سایت خاص منتشر کنید.

وی تاکید کرد: موضوع خرید و واگذاری خودرو به اعضای شورای شهر تهران، مصوبه اعضای شورای پنجم نبوده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: من در خصوص خودروهای خریداری شده از راننده خودرو سئوال کردم که وضعیت خودروهای قدیمی چگونه است که به گفته وی، به رغم کارکرد چندصد کیلومتری خودرو و مستهلک شدن، هنوز قابل استفاده است.

بازدید اپلیکیشن 203 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. لطف کنین از این پولاهم به ما بدین میخوام کار فرهنگی کنم و کتاب خونه بزنم، گمونم با هذینه چاپ یک کتاب که حدودا بیست و هشت میلیارد تومنه یه شیش هفت هزار ملیارد تومن کافی باشه حالا کم اومد چند میلیارد دیگه هم دستی بهم بدین پس میدم

  2. ما خودمون تو شهرداری کارگر قراردادی هستیم امثال شماهارو زیاد دیدیم شماها برای مردم کاری نمیکنید فقط امدید جیبهاتون رو پر کنید دوره ۴سالتون تمام بشه برید اگرهم احساس خطر بکنید یک طرح تو جنوب شهر افتتاح میکنید میگید ما برای قشر ضعیف کار کردیم بابا …..خودتونید کی اصلا این زنه رو انتخاب کرده !

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.