کی روش، کریمی را بزدل خواند

ورزشی

کارلوس کی‌روش در پیامی به عادل فردوسی‌پور به علی کریمی پاسخ داد.

به گزارش خبرآنلاین؛ سرمربی تیم ملی در این پیامک برای علی کریمی نوشت:«هیچ تردیدی وجود ندارد ، شما استعداد را می توانید بخرید اما کاراکتر را نمی توانید بخرید. من در زمان مناسب پاسخ این حرف ها ، اتهامات دروغ و بزدلانه را می دهم. این فرد دارد توهین می کند به تمام آن ۱۲۴ بازی که در تیم ملی بوده است و همبازی هایش.»

علی کریمی هم در پاسخ گفت:«من اگر بزدل بودم حتما الان اینجا نبودم. ایشان چرا اینجا نمی آیند الان و جواب نمی دهند؟ من که حرفی نمی زنم که عجیب باشد. آقای ساکت می خواهی من ایمیلی که برای مدرک سباستین به شما زده شده است را بفرستم؟ کارلوس کی روش فقط از این ماجرا دلخور است. بعد از حرف های من سباستین را فرستادند به یک دوره مربیگری و آنجا یک مدرک برایش گرفته اند که الان بگویند مربی بدنساز است! من در این فوتبال نمی مانم تا وقتی که امثال آقای ساکت در راس کار هستند. کار را به جایی رساندید که این مربی( کی روش) به من بگوید بزدل. امیدوارم شهامت داشته باشند در چشم من نگاه کنند و بگویند . این دیدار قطعا خیلی زود اتفاق می افتد و شما هم خبرش را می شنوید آقای ساکت!»

بازدید اپلیکیشن 199 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. ‌احترامت واجبه.مستر کیروش ولی محاسباتت یا مشاوره ات اشتباهه.با علی کریمی در بیوفتی از چشم ایرانیا می افتی.همون اندازه که ایرانیا دوست دارن.ولی پای کریمی وسط باشه یه شبه منفور میشی.باید معزرت بخواد بزدل به علی کریمی نمیخوره

پاسخ دهید