چرا آیفون‌داران آیفون ایکس نمی‌خرند؟

دانش و فناوری

۳۱ درصد از کاربران گفتند به دلیل گران بودن، آیفون ایکس(آیفون ۱۰) نمی‌خرند.

طبق نظرسنجی صورت گرفته توسط موسسه Piper Jaffray از ۱۵۰۰ کاربر دارنده آیفون‌هایی غیر از آیفون ایکس(آیفون ۱۰) مشخص شد ۴۴ درصد از آنها از آیفون خود راضی بوده و ترجیح می‌دهند همچنان از آیفون قدیمی خود به جای خرید آیفون ایکس استفاده کنند.{لینک}

۳۱ درصد از پرسش شوندگان نیز اعلام کردند به دلیل گران بودنِ آیفون ایکس، دست به خرید نزده‌اند. مدل ۶۴ گیگ آیفون ایکس ۹۹۹ دلار و مدل ۲۵۶ گیگ نیز ۱۰۴۹ دلار قیمت دارد.

نکته جالب اینکه ۸ درصد از این افراد نیز گفتند آیفون ایکس صفحه نمایش کوچکی دارد و ترجیح می‌دهند گوشی بزرگ‌تری داشته باشند. برای این افراد باید گفت امسال آیفون ایکس اس پلاس در سایز ۶٫۵ اینچی به صورت بدون لبه و شبیه آیفون ایکس راهی بازار خواهد شد و این افراد می‌توانند محصول مورد نظر خود را بخرند.

۱۷درصد از پرسش‌شوندگان نیز اعلام کردند به دلایل دیگر هنوز آیفون ایکس نخریده‌اند.

پاییز ۱۳۹۷ سه گوشی جدید و آپدیت شده اپل رونمایی خواهد شد. معمولا کاربران حرفه‌ای، نسل دوم یک گوشی تازه‌وارد را می‌خرند.(حرفه‌ای‌ها معمولا سری اس را به دلیل رفع باگ و بهتر بودن خریداری می‌کنند) طبق پیش‌بینی کارشناسان، اپل ۲۳۳٫۸ میلیون گوشی در سال مالی ۲۰۱۸خواهد فروخت که از رقم ۲۲۷ میلیون سال قبل بیشتر است و بنابراین نسل آیفون‌های سری ایکس می‌تواند تحولی جالب توجه را برای علاقه‌مندان به محصولات اپل و ترغیب آنها به خرید، رقم زند.

بازدید اپلیکیشن 133 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.