پیشنهاد کیهان:حالا که پژمان جمشیدی نامزدجشنواره شده،باید نهادهای نظارتی ورود کنند

فرهنگی

کیهان نوشت:ازجمله اتفاقات شگفت‌انگیز این دوره از جشنواره فیلم فجر این است که از یک فیلم، دو بازیگر نامزد جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن شده‌اند! این درحالی است که هر فیلم، فقط یک بازیگر نقش اول زن و مرد دارد! همچنین برای بسیاری جای سؤال است که چطور یک فوتبالیست که به عنوان نابازیگر شناخته می‌شود، نامزد بهترین بازیگر جشنواره شده است؟ جای انیمیشن «فیلشاه» با دستاوردهای فنی جدیدش در بین نامزدها کجاست؟ و… سؤالات بسیار دیگری که می‌توان مطرح کرد.

در نتیجه به نظر می‌رسد که نهادهای نظارتی، به ویژه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی باید ورودی جدی به آسیب‌شناسی جشنواره‌های فجر کند.

بازدید اپلیکیشن 304 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. من طرفدار پژمان جمشیدی نیستم ولی از بازیهاش ناراضی هم نیستم ولی روی سخنم با کیهان و منطق عجیب اونه چون با این استدلال که یک فوتبالیست نباید بازیگر بشه پس ورزشکاران توی مجلس و شورای شهر یا هنرمندان با تیم ورزشی توی مسابقات دوستانه و عرصه سیاست و یا کارگردان توی مجلس و یا…. چکار میکردن و میکنن!!! درست میگم؟ مگه بازیگر نمیتونه ورزشکار یا سیاستمدار نمیتونه هنرمند یا هنرمند نمیتونه ورزشکار یا نظامی نمیتونه سیاستمدار و یا… باشه؟!! اگه توانشو داشته باشن اشکالش کجاست؟

پاسخ دهید