پیشنهاد شرم‌آور مادر اهورا به قاتل پسرش

اجتماعی

رکنا نوشت: قاتل اهورا در جلسه دادگاه ادعایی را مطرح کرد که پای مادر اهورا را نیز به میان کشید.

محمدی وکیل المیرا، مادر اهورا در پی صدور حکم قاتل اهورا گفت: هیچ دیه‌ای نباید از جانب خانواده اهورا پرداخت شود، زیرا مقتول و قاتل هر دو مرد بودند.

بهروز عزیزی فرد، وکیل پدر اهورا نیز پس از صدور حکم قاتل اهورا بیان کرد: هنوز حکم صادر شده به ما ابلاغ نشده و پروسه ابلاغ معمولا چند روز طول می‌کشد.

وی ادامه داد: تا زمانی که حکم ابلاغ نشود در خصوص دادنامه نمی‌توان اظهار نظر کرد، ما انتظار داریم که حکم در ملاعام اجرا شود و کیفرخواست نیز به این شکل بوده است.

وکیل پدر اهورا در ادامه خاطرنشان کرد: انتظار ما این است که تا چهار ماه دیگر حکم اجرا شود.

وی در خصوص ادعاهای مطرح شده در مورد عکس‌های غیراخلاقی از پدر اهورا نیز گفت: من استدعا دارم هر موضوعی در مورد موکل من وجود دارد منتشر کند زیرا او مشهور به حسن رفتار است او یکی از بهترین موکل‌های من هست که به‌شخصه از او هیچ مشکلی ندیدم.

وی در مورد حضانت اهورا نیز گفت: ما حضانت را به مادر ندادیم بلکه قانون حضانت را به مادر اهورا واگذار کرد. دو ماه پیش از اینکه این اتفاق رخ دهد، اهورا صدماتی را از سوختگی سیگار روی بدن داشته است. موکل من دو ماه به بهانه‌های گوناگون اهورا را ندید و اگر می‌دید متوجه سوختگی می‌شد و برای سلب حضانت اقدام می‌کرد.

وی ادامه داد: پدر اهورا حتی برای او اتاقی نیز در خانه خود درست کرده بود اما هر چقدر تماس می‌گرفت مادر به بهانه‌های گوناگون مانع دیدن اهورا می‌شد.

وی در خصوص ادعای قاتل در مورد پیشنهاد فرار مادر اهورا به او نیز گفت: یکی از دوستان مشترک پدر و مادر اهورا نیز در تماس تلفنی با پدر اهورا چنین موضوعی را مطرح کرد که امیدواریم در تحقیقات به این موضوع هم رسیدگی شود.

بازدید اپلیکیشن 911 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. ببین چند نفر درگیر موضوع شدن به خاطر یه آدم عوضی
    که ممکنه تا آخر عمرشون با تبعات این موضوع دست به گریبان بمونن.
    لطفا نمک روی زخم هیچ کدوم نپاشیم
    خدا رو خوش نمیاد
    ولی از خدا میخوام بانی این اعمال شنیع هرچه زودتر به سزای اعمالش برسه

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.