وقتی لاریجانی رای‌گیری درباره تلگرام را مصلحت ندانست

اجتماعی

جزئیات مخالفت رئیس مجلس با ورود به ماجرای تگلرام. به گزارش ایلنا، علیرضا رحیمی در خصوص متنی که چندروز پیش در حساب شخصی خود در توئیتر منتشر کرده بود، گفت: ما از رئیس مجلس درخواست کردیم تا فیلتر شدن تلگرام را در مجلس به رای بگذارند اما رئیس مجلس مصلحت ندانستند و رای‌گیری صورت نگرفت اگر در آینده نیاز به رای مجلس باشد قطعا مجلس به موضوع ورود می‌کند.

وی افزود: به رای گذاشتن فیلتر تلگرام نیاز به موافقت ریاست مجلس دارد چرا که جزء موارد استمزاجی است. آنچه که مهم است احترام به خواست مردم است، ضمن اینکه رقابت شبکه‌های داخلی با خارجی لزوما به معنای فیلتر شبکه‌های خارجی نیست.

بازدید اپلیکیشن 127 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. مصلحت کدامه بابا،؟ ? کم سوژه دست دنیا دادیم با این مجلسه تشنه سلفی با موگورینی و بزرگان موضع! لور لووور لوئر ،لرو……..شناس؟ حالا همین مونده که بیآد حکم قضایی را هم به رأی بذاره و نظر بده؟ !! لابد از فردا هم باید صحت نتایج آزمایشات پزشکی را به رأی بگذاره ببینیم تائید میشه یا نه!! ? ? ? ? ?

  2. اگر احترام به مردم هست آقایونی که هیچ کاری بلد نیستید خب فیلتر تلگرامو ببندید بعدشم اگر میخواین رقابت کنید چرا فیلتر میکنید جرات دارید فیلتر نکنید و رقابت کنید اگر برنامه هاتون خوب بود مردم خود خواسته ازشون استفاده میکنن اگر هم که نه که مشخصه

پاسخ دهید