واکنش علی دایی به توهین کاپیتان سابق الهلال

ورزشی

علی دایی با انتشار کلیپی از گلهایش به عربستان جواب بی احترامی سعودی ها را داد.

برترین ها: علی دایی بعد از برد تیم فوتبال پرسپولیس برابر الاهلی عربستان در لیگ قهرمانان آسیا و صعود به مرحله نیمه نهایی گفته بود نماینده ایران می تواند الهلال را هم شکست بدهد و به فینال آسیا برسد.

بعد از باخت سرخپوشان ایران مقابل الهلال در مرحله نیمه نهایی و شکست سنگین برابر نماینده عربستان، «صالح النعیمه» در مصاحبه ای سراسر توهین، به علی دایی حمله کرد و آقای گل فوتبال جهان را «ورشکسته» دانست که با این صحبتها به دنبال مطرح کردن خودش بوده است!

النعیمه در واکنش به اظهارات دایی که گفته بود پرسپولیس قادر به شکست الهلال و صعود به فینال است، گفت: به نظر می رسد که دایی مدتی از انظار دور بوده است و با اظهارنظر علیه الهلال به دنبال مطرح شدن در رسانه ها بوده است. او یا نمی داند و یا نمی خواهد بداند که الهلال چه تیمی است!

وی خطاب به دایی گفت: ای ورشکسته! آیا نمی دانی که طی سال های گذشته این فوتبال عربستان بوده است که به تو و امثال چگونه بازی کردن در مستطیل سبز را آموخته است!

او افزود: دایی تو میدانی که در قاره آسیا چه کسی سروری می کند. بازیکنان الهلال در شهر ابوظبی حماسه بزرگی را خلق کردند و سیلی محکمی به تو و به بازیکنان کشورت زدند؛ سیلی که اثر آن تا چند سال آینده هم باقی خواهد ماند.

النعیمه گفت: اگر شما به نیمه نهایی جام قهرمانان آسیا صعود کردید، دلیلش پیروزی اتفاقی بود که در برابر الأهلی به دست آوردید و در آن روز، الاهلی زیاد سرحال نبود. در هرگونه مواجهه آینده الهلال و پرسپولیس نیز این الهلال خواهد بود که شکست سنگین دیگری را به تیم ایرانی تحمیل خواهد کرد.

وی درباره دیدار پرسپولیس و الهلال هم عنوان داشت : نتیجه فوق العاده ای رقم خود که البته شگفت انگیز و دور از انتظار نبود. اما در آینده کار سخت تر می‌شود، با این حال الهلال از هیچکس جز خودش نمی ترسد.

النعیمه افزود: نباید نتیجه تاریخی که در دیدار الهلال و پرسپولیس حاصل شد، ما را فریب دهد چراکه بدون شک این تیم ایرانی در بازی برگشت برای از بین بردن شیرینی صعود الهلال به فینال بازی ها، وارد میدان خواهد شد.

علی دایی هم با انتشار کلیپی از گلهایش به عربستان جواب بی احترامی سعودی ها را داد.

بازدید اپلیکیشن 212 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. این ادم بهتره دهن شو ببنده..؟ آخه یکی نیس بهش بگه مورچه چیه که کله پاچه ش چی باشه ؟ اخه عربستان کی تو جای خاصی تو فوتبال داشته که الان شما برای ما منم منم میکنید بهتره ..عجله نکنید تاتو آزادی جواب تون رو بدیم ؟

  2. اگر فدراسیون فوتبال عرضه داشت هیچوقت نباید بازیهای پرسپولیس خارج از ایران برگزار میشد.اینم ضرر یه مشت میمون به اصطلاح دلواپس که از در و دیوار سفارت کشور حقیری مثل عربستان آویزون شدن که دستاویزی شد برای یه مشت انسان کثیف.خدایا جهان رو از وجود نحس عرب تکفیری پاک کن

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.