همسر نخست وزیر همجنسگرای لوکزامبورگ در میان همسران سران ناتو

جهان
گزارش تصویری
برای نمایش تصاویر کلیک کنید. 2 عکس

در عکس یادگاری همسران سران ناتو در بروکسل بلژیک اتفاق نادری افتاد و آن هنگامی بود که ” گوتیه دستونه”همسر نخست وزیر همجنسگرای لوکزامبورگ در بین همسران سران عضو ناتو عکس یادگاری انداخت.

دستونه از معدود مردانی بود که در قاب عکس بین همسران زن سران عضو ناتو دیده می شد.

گفتنی است “اگزاویه بِتِل” نخست وزیر لوکزامبورگ از سال ۲۰۱۵ با شریک زندگی خود دستونه ازدواج کرده است.

بتل از سال ۲۰۱۳ نخست وزیر لوکزامبورگ است. او سومین نخست وزیر همجنسگرا در اتحادیه اروپا می شود.

بازدید اپلیکیشن 687 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. خب چیه مگه اینم یه نوع اختلال یا گرایش یک انسان.به من و شما و بقیه چه ربطی داره طرف شریک زندگیش کیه.حداقل هرچی باشه کشورش خیلی بالاتر از ایرانه.همجنسگرایی یک گرایش فکری .همونطور که بعضیا گرایش شدید به سیگار دارند و نمیتونن ترکش کنند.

  2. اختلال، در مراکز درمانی مداوا میشه، که خوشبختانه در کشوری که بقول شما بهتر از ایران است امکانش هست، البته انحراف جنسی اگر تلقین و یا صرفاً تحت تاثیر یادگیری مشاهده ای نباشد درمان قطعی ندارد،فقط رفتارهای فرد طی جلسات شناخت درمانی کنترل می شود و به فرد کمک میکند تا بتواند بهبود پیدا کند. کشورهای غربی آسیب شناس و روانکاوان خوبی در اختیار دارند. این عکس چیزی نیست، اما می تواند همین جوان های کشور ما رو تحت تاثیر آسیب هایی قرار بده جبران ناپذیر. چون به اعتقاد من هر کاری که خارج از عرف، اینگونه تبلیغ شود، طرفداران زیادی پیدا خواهد کرد. اگر بصورت منطقی با موضوع برخورد نشود. پس نباید در اینگونه موارد مود روشنفکرانه گرفت و کار اشتباه و آسیبی یک انسان رو با گفتن چیه مگه هامون توجیه کنیم و به ترویج این افکار دامن بزنیم. آزادی افکار تا اندازه ای به خلاقیت منجر میشه، اما بیشتر از اون به آسیب اجتماعی. یادمون باشه. هر برخورد ما با کوچکترین مسیله اجتماعی تربیت کودکانمون رو رقم میزنه.یاعلی.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.