نظر رسمی عربستان سعودی درباره لباس و نوع پوشش ملانیا ترامپ

جهان

وزیر خارجه عربستان درباره نحوه پوشش همسر رئیس جمهور آمریکا در سفرش به ریاض تاکید کرد که فرم خاصی برای زنان همراه در هیات‌های رسمی که به عربستان سفر می‌کنند، تعیین نمی‌شود.

به گزارش سایت النشره، عادل الجبیر، وزیر خارجه عربستان در پاسخ به این سوال که آیا ریاض لباسی را برای ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جریان سفرش به عربستان تعیین خواهد کرد یا خیر،‌ اظهار داشت:‌ زمانی که هیات‌های خارجی به صورت رسمی وارد کشور می‌شوند، ما لیستی از لباس‌هایی که می‌توانند در کشور بپوشند، به آنها ارائه نمی‌دهیم و همانگونه که هستند آنها را می‌پذیریم.

وزیر خارجه عربستان گفت: ما از آنها با هر شرایطی که وارد کشور شوند، استقبال می‌کنیم.

بازدید اپلیکیشن 534 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. وهابیت عقب افتاده از دنیا این را فهمید اما مقامات کشور ما که انوشه انصاری به کره ماه فرستادیم هنوز این را نفهمیده و پشت دیوار خودساخته با شعار تحریک جنسی حق مسلم هر مرد است ماندیم و نمیخواهیم بپذیریم زنان مذهبی و موجه جهان غرب مثل آنگلا مرکل و میشل اوباما هم بی حجاب هستن ولی به مردها آموختن که حق نداری با هر بی حجابی تحریک بشوی و وقتی مرد حق داشته باشد با هر چیزی تحریک شود نتیجه اش این میشود که قاری برجسته قرآن هم با دیدن اندام بدون موی پسران جوان هم تحریک میشود و حق مسلم خودش میداند که تحریکات جنسی اش را ولو در قالب شوخی با پسران جوان مطرح کند . ای کاش در کشور ما آزادی بیان وجود میداشت تا این مسایل موشکافی و برای همیشه حل میشد و دریغا که همین کامنت مرا اجازه انتشار نمیدهید تا همچنان این مسئله دربسته باقی بماند

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.