نامه عجیب شهردار رشت به خودش برای دریافت خانه

اجتماعی

نامه شهردار رشت به خودش سر و صدا به پا کرد.

سرپرست وقت شهرداری رشت طی نامه ای عجیب به خود با استفاده از دو پست حقوقی خودش منزل مسکونی در رشت را در اختیار خود قرار داد.

در این نامه که شهریور ماه از سوی معاونت حمل و نقل و زیربنایی شهرداری رشت خطاب به سرپرست شهرداری نوشته شده است فرد تقاضا کننده (جمشیدپور) واگذاری منزل مسکونی متعلق به یکی از شهرداری های مناطق را درخواست کرده است.

خود این سرپرست هم طی پارافی خطاب به معاونین شهرداری خواستار اقدام در این رابطه شده است. یعنی در اسرع وقت هم برای خودش نامه نوشته است و هم دستورات لازم را برای پیگیری آن مبذول داشته است.

ظاهرا این نامه از آن جا توسط پست حقوقی معاونت زیربنایی و امور حمل و نقل نوشته شده است که در صورت انتصاب شهردار جدید نیز بتواند از این منزل با پست قبلی خودش استفاده کند.

بازدید اپلیکیشن 318 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. ایشون طبق نامه موصوف ،معاون حمل و نقل شهرداری هستند که نامه را خطاب به سرپرست شهردار ارسال کردند ،مساله ای که هست اینه که فامیلی هر دو نفر یکسان هست …به همین خاطر این شبهه به وجود اومده

  2. من شک داشتم که نکنه تشابه اسمی باشه ولی مصاحبه ی خودش رو دیدم و فهمیدم وقاحت بیشتر از حد تصوره. چهارماه سرپرست شهرداری بوده و از حق قانونیش استفاده کرده! تازه میگه نامه ی محرمانه رو منتشر کردن که منو خراب کنن

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.