ناراحتی سردار: تهدید به خداحافظی

ورزشی

ستاره تیم ملی ایران در شرایطی که اشک می‌ریخت از انتقادات در فضای مجازی گلایه کرد. سردارآزمون در پایان دیدار با اسپانیا در جمع خبرنگاران درباره دیدار سخت تیم ملی و شکست برابر ماتادورها گفت: «بازی سختی برابر اسپانیا داشتیم. آنها تیمی قدرتمند و متشکل از بازیکنان بزرگ هستند. تلاش کردیم تا برابر آنها بازنده نباشیم اما شانس یار ما نبود و آنها موفق به گل‌زنی شدند. ما یک بازی برابر پرتغال داریم و با تمام تمرکز برای این بازی آماده می‌شویم. برای صعود صد در صد شانس داریم و البته هر سه تیم شانس دارند. مطمئنا به پرتغال نخواهیم باخت و همه تلاش خود را می‌کنیم بهترین نتیجه را بگریم. گریه؟ من خیلی گله دارم. آنها فکر می کنند من اصلا تلاش نمی کنم.»

مهاجم تیم ملی بعد از چند دقیقه اشک ریختن در شرایطی که قصد داشت محل نشست خبری را ترک کند در پاسخ به این سوال که چه کسی فکر می‌کند تو تلاش نمی‌کنی گفت: «مردم. از من بی‌دلیل انتقادات زیادی می‌شود. آنها نمی‌دانند من چه قدر تلاش می‌کنم. من و همه تیم به روسیه آمدیم که مردم را شاد کنیم و در مقدماتی نیز تلاش کردم تا مردم را شاد کنم. مردم می‌خواهند من را بشکنند. من آدم بازنده‌ای نیستم و دلم به حال خودم می‌سوزد. اگر مردم ناراضی باشند، بعد از جام جهانی به تیم ملی نخواهم آمد.»

بازدید اپلیکیشن 243 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. آخه یکی نیست بگه رونالدو هم. تک ب تک رو جلوی مراکش به آسمون زد…بعدشم هافبک باید موقعیت خلق کنه. تا تو بتونی گل بزنی(مثل سبک رونالدو).
    بهرحال خودتو ناراحت نکن ی دونه ای سردار…تو این سالها تیم ملی رو با تو میشناسن.

  2. دیدیم همه تلاشت رو کردی و اون جلو راه میرفتی، حداقل به شعور مردم توهین نکن و از بازی بدت عذرخواهی کن، مردم قدردان بازی های خوب تو هستن و بخاطر بازی ضعیفت در جام جهانی گلایه دارن، بشین رو نیمکت تا کسی که بهتره بازی کنه و طلبکار نباش

پاسخ دهید