مسواک هوشمند که به سرعت همه دندان‌ها را تمیز می‌کند

دانش و فناوری

مسواک جدید شرکت «بلیزدنت» با عنوان «Amabrush» این امکان را به شما می‌دهد که با قرار دادن این مسواک مخصوص در دهان بدون متحمل شدن کوچک‌ترین زحمتی تنها در ۶ ثانیه همه دندان‌هایتان را تمیز کنید.

به گزارش ایسنا، مسواک «Amabrush» قادر است در کمتر از ۱۰ ثانیه همه دندان‌های فرد را مسواک کرده و تمیز کند. مسواک جدید شرکت «بلیزدنت» با عنوان «Amabrush» این امکان را به شما می‌دهد که با قرار دادن این مسواک مخصوص در دهان بدون متحمل شدن کوچک‌ترین زحمتی تنها در ۶ ثانیه همه دندان‌هایتان را تمیز کنید.

در واقع قطعه اصلی «Amabrush» یک موتور الکتریکی است که به‌صورت آهنربایی به مسواک مخصوص متصل شده و دندان‌ها را تمیز می‌کند. بنابراین می‌توان از یک موتور روی چندین مسواک بهره برد.

این مسواک مخصوص از یک دهان‌گیر سیلیکونی ضد باکتری با ردیف‌های متعدد تمیزکننده نرم تشکیل شده است. سپس هنگام اتصال موتور این ردیف‌ها شروع به لرزش با فرکانس‌های مختلف می‌کند.

همزمان مقدار مشخصی خمیردندان که در یک کپسول مخصوص قرار دارد، از میکروکانال‌های تعبیه شده در ساختمان این مسواک به دهان تزریق می‌شود. پس از چند ثانیه تنها کاری که لازم است انجام دهید، این است که مسواک را از دهان خارج کرده، دهانتان را بشویید.

سپس مسواک را از موتور جدا کرده و کنار بگذارید. این مسواک توسط دندانپزشکان توصیه می‌شود. البته دهان‌گیرهای این مسواک متناسب با ساختار دهان هر فرد طراحی نمی‌شود و باید هر سه تا ۶ ماه تعویض شود که حدود ۷ دلار هزینه در بر خواهد داشت.

موتور الکتریکی این مسواک به صورت بی‌سیم شارژ می‌شود و با هر بار شارژ تا یک ماه کار می‌کند. قیمت این دستگاه در حال حاضر ۹۰ دلار است.

بازدید اپلیکیشن 106 , بازدید سایت 1

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.