مرگ پسر ۱۰ ساله بخاطر تزریق اشتباه آمپول

اجتماعی

مرد جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران از پزشک و مسئولان یک بیمارستان به اتهام تزریق آمپول اشتباه که به مرگ فرزند ۱۰ ساله‌اش انجامیده شکایت کرد.

مرد جوان گفت: بعد از ۵ سال دوا و درمان خدا به من و همسرم، اسماعیل را داد. پسرم هیچ مشکلی نداشت فقط گاهی اوقات که سرما می‌خورد کمی تشنج می‌کرد اما در حد کما رفتن نبود.

چند روز قبل هم همین اتفاق برایش افتاد که خیلی سریع او را به یکی از بیمارستان‌ها بردم. پزشک هم برای پایین آوردن تب پسرم در سرش آمپولی تزریق کرد.

اما بعد ازآن تزریق پسرم به کما رفت. همان موقع هم پزشکش گفت که آمپول را اشتباهی تزریق کرده است.

پسرم ۹ روز در کما بود و بعد از آن درمیان اشک و بهت من و همسرم و خانواده هایمان روی تخت بیمارستان جان سپرد.باورکنید با رفتن او زندگی ما آتش گرفته است و من و همسرم یک لحظه هم آرام و قرار نداریم. بازپرس سجاد منافی آذر، پس از بررسی‌های مقدماتی پرونده را برای تحقیقات به دادسرای جرایم پزشکی ارجاع کرد تا به موضوع رسیدگی شود.

منبع: عصرایران

بازدید اپلیکیشن 205 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. حالا اگه یه معلم یه سیلی تو گوش دانش آموزی بزنه، همه جوری آتیش می گیرند ک انگار نسل کشی شده. ولی چون قاتل این داستان یه دکتره و دکترها هم واسه خودشون یه پا سازمان مافیا هستند، باید خفه خون بگیریم و فراموش کنیم نکنه مورد غضب دکترها قرار بگیریم. 😠😠😠😠😠😠😠
    خدا به این پدر و مادر صبر بده😢😢

  2. مشکل تنها از پزشک نیست، مشکل از آموزشه از آموزشه پزشکیه، مشکل از استاد و سیستم آموزشه، خطا همه جا رخ میده، حالا این بنده خدا ازون خطاهایی بوده که اتفاق افتادنش درد بیشتری داشته، وگرنه اگر این آمپول به یه آدمه ۱۵۰ ساله خورده بود، کمتر تاثیر میذاشت تا به کسی که بعد از بدبختی های زیاد، بچه دار شده و اینجوری ام از دستش داده. یا اگر به یه آدمه بی کس خورده بود، ک اصلن کسی نمیفهمید

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.