مرگ ناگهانی «شاه مازندران» در زندان

اجتماعی

شب گذشته زندانی و مجرم معروف مازندرانی ملقب به “شاه مازندران” در زندان بابل در گذشت.

به گزارش ایسنا، سخنگوی اورژانس بابل، از مرگ محمود طالبی معروف به شاه مازندران در زندان متی‌کلا بابل خبر داد.

محمود طالبی به جرم جرایم خشن دستگیر و هفته های گذشته به ۱۶ سال حبس محکوم شده بود. وی با پخش فیلمی از خود در بهمن ماه ۹۴ موجب رعب و وحشت در میان شهروندان شده بود.

مهدی غلامنیا روشن سخنگوی اورژانس بابل در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: امروز دوشنبه تاریخ ۲۵ اردیبهشت‌ ماه، در ساعت ۲ و ۳۶ دقیقه بامداد طی تماسی از زندان متی‌کلا بابل با مرکز سازمان اورژانس بابل مبنی بر عدم هوشیاری یکی از زندانی گزارش شد.

وی افزود: پس از دریافت این گزارش بلافاصله مرکز فرماندهی سازمان اورژانس بابل تکنسین‌های پایگاه دانشگاه را به محل مورد نظر اعزام کرد.

غلامنیا روشن تصریح کرد: تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ پس از معاینات اولیه متوجه شدند، زندانی محمود طالبی معروف به شاه مازندران است دچار ایست قلبی تنفسی شده و فاقد علائم حیاتی بود.

سخنگوی اورژانس بابل، یادآور شد: همکاران اورژانس بلافاصله اقدام به سی پی آر و انتوباسیون کردند اما ثمری نداشت و بلافاصله به بیمارستان روحانی منتقل شد که تلاش‌های کادر درمانی بیمارستان هم بدون ثمر بود.

بازدید اپلیکیشن 650 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. به جهنم که مرد، اخه این چه سودی برای دنیا داشته؟
    توی نظام حاکم بر طبیعت به صورت اتوماتیک بیمصرف ها حذف و جاشونو به گونه های دیگه میدن، حالا یه چاقو کش عربده کش مزاحم جان و مال انسانهای دیگه شرش کنده شده دیگه، بهتر

  2. توروخدا زود قضاوت نکنید طبق تجربیات شخصی من حدود یک سوم زندانیان بی گناه هستند، تازه منهای زندانیان سیاسی، البته من این مرحومو نمیشناسم و قضاوت نمیکنم که ادم خوب یا بدی بود ولی میدونم نباید به راحتی این جور اخبار رو باور کرد

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.