مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا قرعه‌کشی شد

ورزشی

هشت تیم حاضر در مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رقبای خودشان را شناختند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛امروز در شهر نیون سوئیس قرعه‌کشی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا انجام شد و هشت تیم حریفان خودشان را شناختند.

بر اساس قرعه‌کشی صورت‌گرفته تیم‌ها در این مرحله به شرح زیر به مصاف هم می‌روند:
اتلتیکو مادرید – لسترسیتی
دورتموند – موناکو
بایرن‌ مونیخ – رئال‌ مادرید
یوونتوس – بارسلونا

* تیم‌های اول در هر بازی میزبان بازی‌های رفت هستند.

بازی‌های رفت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان در تاریخ‌های ۱۱ و ۱۲ آوریل (۲۲ و ۲۳ فروردین ۹۶) و بازی‌های برگشت هم در تاریخ‌های ۱۸ و ۱۹ آوریل (۲۹ و ۳۰ فروردین ۹۶) برگزار خواهد شد.

بازدید اپلیکیشن 79 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. از تیم ضعیف نیست،کلاً فیفا مهندسی میکنه برای رئال مرحله گروهی یک مشت تیم درجه دو مرحله حذفی تا فینال هم همینطور ولی برای اینکه گندش در نیاد یک سال در میون باید حداقل یه تیم قوی تو یکی از مرحله ها بهش بخوره،ولی گروه بارسا سخت مرحله حذفی سخت تر همیشه تاریخ اگه فوتبالی باشی می فهمی همین حالا این مرحله مهندسی شده هست تیمهای ضعیف با هم تیم های قوی با هم مهندسی یعنی این مافیایی به اسم فیفا

  2. از اینکه تمام گروه ها و بازی ها مهندسی شده س که کاملا درسته مثلا بازی بارسا و psg که بارسا شش تا زد کاملا مشخص بود که همه چیز باید به نفع بارسا تموم میشد وقتی دوتا پنالتی به نفع بارسا گرفته میشه ( که واضح بود نبود) و از اون طرف دوتا پنالتی واسه پاریس گرفته نمیشه دیگه مشخصه مهندسی شده س پس فکر نکنید مهندسیا همیشه به نفع رئاله.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.