متهم پرونده ثامن الحجج متواری شد

اجتماعی

«محسن افتخاری» سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران، از متواری شدن یکی از متهمان پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج خبر داد.

به گزارش ایرنا افتخاری درباره آخرین وضعیت پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج اظهار داشت: جلسات دادگاه در حال برگزاری و تا کنون نیز چندین جلسه برگزار شده است.

سرپرست دادگاه‌های کیفری یک استان تهران در پاسخ به این سئوال که دادگاه رسیدگی به این پرونده چند جلسه دیگر برگزار می‌شود، افزود: این موضوع قابل پیش بینی نیست و بستگی به نظر قاضی پرونده و هیات قضایی دارد.
افتخاری در پاسخ به سوال دیگری در خصوص تعداد متهمان پرونده موسسه مالی و اعتباری ثامن الحجج گفت: این پرونده سه متهم دارد که یکی از آن‌ها فعلاً متواری شده است.

به گزارش ایرنا، آن طور که پیشتر «غلامحسین اسماعیلی» رئیس کل دادگستری استان تهران گفته، حجم مالی پرونده شرکت تعاونی اعتبار ثامن‌الحجج، چیزی حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان است که بخش زیادی از سپرده‌های مردم با تعیین بانک عامل، پرداخت شده و بخشی نیز باقی مانده است.

این پرونده ۳۶۰ شاکی دارد و تا کنون نیز هفت جلسه رسیدگی به آن در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی باقری برگزار شده است.

بازدید اپلیکیشن 127 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. اتفاقا اونهایی که متواری میشوند ضررشان کمتره، چون فقط اینجوری دستشون از بیت المال کوتاه میشه، وگرنه اگر متواری نشوند که، تازه خبره تر و عزیزتر می‌شوند و شایدم در حد ذخیره و امین کشور ارتقاء مقام بیابند.

  2. من قبلا پیش بینی کرده بودم و شما هم پست من را تایید نکردید.
    یچیزایی خیلی معلومه؛
    مثل اینکه گرفتاری های اخیر ملت، تنها مسبب ش، دولتمردانی هستند که سابقه سوء استفاده را دارند و تا هستند، بساط چپاول براهه.
    متهم ثامن الحجج هم خودی بود و معلوم بود که فراریش می دهند.

پاسخ دهید