قیمت موبایل کهکشانی بعدی مشخص شد

دانش و فناوری

کاربران از روز ۲۵ اسفند ۱۳۹۶ در بازارهای برگزیده قادر به خرید پرچم‌دار ۲۰۱۸ سامسونگ خواهند بود.

به گزارش خبرآنلاین، قیمت جهانی گلکسی اس ۹ حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان (۷۱۹ دلار) و گلکسی اس ۹ پلاس نیز حدود ۳ میلیون ۸۰۰ هزار تومان (۸۳۹ دلار) تعیین شده و از ۱۶ مارس (۲۵ اسفند ۱۳۹۶) راهی بازار می‌شود.

در انگلیس گلکسی اس ۹ حدود ۷۳۹ پوند و اس ۹ پلاس نیز ۸۶۹ پوند قیمت خورده است.

در استرالیا قیمت پایه برای اس ۹ حدود ۱۱۹۹ دلار (دلار استرالیا) و برای اس ۹ پلاس نیز ۱۳۴۹ دلار خواهد بود.

سامسونگ در آمریکا به طور مستقل دست به فروش قسطی این محصول می‌زند و برای اس ۹ ماهانه ۳۰ دلار برای ۲۴ ماه و برای اس ۹ پلاس ماهانه ۳۵ دلار برای ۲۴ ماه خواهد گرفت. اپراتور AT&T نیز دو قیمت ۷۹۰ و ۹۱۵ دلار را برای اس ۹ و اس ۹ پلاس با هدایا و شرایط اختصاصی خواهد فروخت. ورایزون نیز ۸۰۰ دلار و ۹۳۰ دلار برای اس ۹ و اس ۹ پلاس در نظر گرفته است.

تی موبایل دو قیمت ۷۲۰ دلار و ۸۴۰ دلار را در نظر گرفته و در ضمن برنامه معاوضه نیز در نظر گرفته است و اگر گوشی آیفون خود را بدهید به شما ۳۶۰ دلار تخفیف خواهد داد.

اپراتور اسپرینت نیز ۷۹۲ دلار و ۹۱۲ دلار برای اس ۹ و اس ۹ پلاس در نظر گرفته و در برنامه معاوضه با گوشی قدیمی شما نیز ۳۵۰ دلار تخفیف تعریف کرده است.

فروشگاه بست باس نیز اگر تا دوم مارس دست به پیش خرید گوشی بزنید، ۱۰۰ دلار تخفیف در نظر گرفته است.

Xfinity Mobile نیز اس ۹ واس ۹ پلاس را به ترتیب ۷۱۹ دلار و ۹۳۹ دلار می‌فروشد.

بازدید اپلیکیشن 141 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. اس 8 میخری به اسم پرچمدار بهترین گوشی سامسونگ فلانو اینا… فرداش میبینی ی گوشی دیگه معرفی کردن که هم از گوشیت بهتره هم قیمتش کمی تفاوت داره هم گوشیت از اسو رسم پرچمداری افتاد 3 میلیون الکی بابت اس8 دادی رفت… البته من خوشحالم که هنوز اس 8 نخریدم! خطر رفع شد!

پاسخ دهید