قتل مرد سوادکوهی زیر مشت ولگد دختران

اجتماعی

مرد سوادکوهی که درپی اختلاف‌های خانوادگی، هدف ضرب وشتم دخترانش قرارگرفته بود پس ازانتقال به بیمارستان جان باخت. راز این جنایت خانوادگی هنگامی فاش شد که مرد خانواده با پیکر نیمه جان به بیمارستان انتقال داده شد اما بدون آنکه به هوش بیاید جان سپرد.

ساعت ۲۲ و۹دقیقه روز شنبه ۳۱ تیر سال ۹۶ پیکر نیمه جان مرد ۶۷ ساله‌ای از اهالی سوادکوه توسط خانواده‌اش به بیمارستان منتقل شد. آنها مدعی بودند که وی بر اثر زمین خوردن مصدوم شده است. از سوی دیگر تیم پزشکی به‌دلیل وخامت حال مرد میانسال بسرعت وارد عمل شدند اما تمامی این اقدامات بی‌نتیجه ماند و مرد مصدوم روی تخت بیمارستان جان خود را از دست داد.

مسئولان بیمارستان شهر پل سفید سوادکوه، با توجه به اینکه وضعیت آسیب دیدگی قربانی حادثه مشکوک بود ماجرا را با مأموران نیروی انتظامی در میان گذاشتند.بلافاصله تیمی از گشت یگان انتظامی پل سفید برای بررسی موضوع بر بالین قربانی حادثه در بیمارستان حضور یافته و تحقیق در این باره را آغاز کردند.مأموران با حضور در این مرکز درمانی در بررسی‌های مقدماتی دریافتند، مصدوم مردی ۶۷ ساله به نام«علی» است که به‌طور مرموزی دچار مصدومیت شدید از نقاط مختلف بدن شده است که با توجه به تلاش پزشکان معالج، این مرد پس از چند ساعت به علت شدت جراحات وارده وخونریزی جان باخت.با توجه به مرگ مشکوک این مرد و احتمال وقوع جنایت و قتل، موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی قرار گرفت و اعضای خانواده متوفی مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفتند.

با توجه به اظهارات ضد و نقیض فرزندان قربانی و نظریه پزشکی قانونی و قوت یافتن ظن پلیس در خصوص وقوع قتل، فرزندان دختر مقتول مورد تحقیق و بازجویی‌های فنی پلیس قرار گرفتند و در نتیجه به قتل پدرشان به علت اختلافات خانوادگی اقرار کردند.

سرهنگ «مهدی خادمی» فرمانده انتظامی شهرستان «سوادکوه» در این باره به خبرنگار ما گفت که مأموران راز این پرونده را در مدت زمانی کمتر از ۸ ساعت کشف کردند. وعلت وقوع حادثه بنا بر اعترافات فرزندان وی به دلیل اختلافات خانوادگی بوده است.

در این ارتباط دو متهم اصلی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

منبع: روزنامه ایران

بازدید اپلیکیشن 514 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. آیا دیگر وقت آن نرسیده که جامعه شناسان محترم روزه سکوت خود را بشکنند و بیایند ببینند علت سقوط اخلاق در جامعه ایرانی که در یک دهه گذشته بدان گرفتار شده چیست ؟ نکند باور کردن که همش تقصیر واتس اپ و تلگرام و موبایل های لمسی و سریالهای ترکی ماهوارست !!! پدر جامعه شناسی و چهره ماندگار جامعه شناسی ایران جناب پرفسور فرامرز رفیعی در کجا تشریف دارند که هیچ خبری از ایشان نیست ؟ نکند بی اعتمادی مردم به باورها و عقایدشان باعث این خشم لجام گسیخته در جامعه شده و دیگر کسی دلیلی نمی بیند که بخواهد به اخلاقیات و منش والای انسانی پای بند باشد ؟ نکند افشاگری هایی که در یک دهه گذشته توسط چهره های سیاسی بر علیه هم صورت میگیرد باعث شده تا جامعه اینچنین در منجلاب وحشت و فروپاشی اخلاقی فرو رود ؟
    به نظر من آن روزی که ملت از اختلاس سه هزار میلیاردی و فیلم درخواست نامشروع فاضل لاریجانی از مرتضوی ، دکل نفتی ، حقوق و املاک نجومی ووو مطلع شدن آنروز باید فاتحه جامعه را هم میخواندیم . خلاصه بدینوسیله از روحانیت معزز خواشمندیم اندکی از تایم گسترده خود در رسانه ملی را به جامعه شناسان بدهند تا به صحنه بیایند و در برنامه هایی شبیه به سمت خدا مردم را لااقل به سمت انسانیت هدایت کنند . کم کم باید به سیاق دهه شصت شاهد نزاع های خیابانی و چاقوکشی و اربده کشی و این چیزا باشیم . رسانه ها هم لطفا سکوت را بشکنید و بگویید هر آنچه باید گفت و با شلاق قلم و رسانه بر پیکر باعث و بانی این وضع آنچنان بکوبید که خون بچکد تا حساب کار دست متولیان دروغین اخلاق در جامعه بیاید تا کمی به حاشیه بروند .

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.