قتل زن جوان پس از مقاومت در برابر سوار شدن به یک خودرو

اجتماعی

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری چهار پسر که پس از ناکامی در سوار کردن دختری جوان در خیابان اندرزگو او را با ضربات چاقو به قتل رسانده بودند، خبر داد.

در ساعت ۲۳:۴۵ جمعه گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره درگیری منجر به جرح در منطقه اندرزگو، خیابان وطن پور به کلانتری ۱۰۱ تجریش اعلام شد که با حضور نزدیک ترین واحد گشت کلانتری در محل و در بررسی اظهارات شاهدان صحنه درگیری، مشخص شد که سرنشینان یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ سفید رنگ اقدام به ضرب و جرح خانمی ۳۵ساله کرده و بلافاصله از محل متواری شده اند.

دقایقی بعد و در نخستین ساعات بامداد روز شنبه این هفته از طریق تیم پزشکی بیمارستان به کلانتری ۱۰۱ تجریش اعلام شد که با وجود تمامی اقدامات به عمل آمده ، مجروح صحنه ضرب و جرح به دلیل شدت جراحات وارده شده ناشی از اصابت جسم تیز فوت کرده است.

باتشکیل پرونده مقدماتی باموضوع قتل عمـد و به دستور بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی باحضور در صحنه جنایت به تحقیق از شاهدان صحنه درگیری منجر به جنایت پرداختند. شاهدان در اظهاراتی مشابه عنوان داشتند که سرنشینان یک دستگاه خودرو ۲۰۶ سفید رنگ قصد سوار کردن مقتوله را داشتند که مقتول با آنها درگیر شده و در ادامه سرنشینان پژو ۲۰۶ او را با ضربات متعدد چاقو مجروح و نهایتا از محل متواری شده اند.

یکی از شاهدان صحنه درگیری مقتول با سرنشینان پژو ۲۰۶ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: حوالی ساعت ۲۳:۳۰ جمعه شب صدای کمک خواستن خانمی از داخل خیابان را شنیدم، زمانیکه از پنجره طبقه سوم به داخل خیابان نگاه کردم، خانم جوانی را دیدم که با سرنشینان یک دستگاه خودرو ۲۰۶ درگیر شده بود، بلافاصله به قصد کمک کردن به این خانم از ساختمان بیرون آمدیم؛ اما سرنشینان ۲۰۶ از محل متواری شده بودند و خانم جوان غرق در خون ، در کنار خیابان افتاده بود که بلافاصله موضوع را به پلیس و اورژانس اطلاع دادیم.

با آغاز تحقیقات پلیسی، کارآگاهان با بررسی اموال مقتوله اطمینان پیدا کردند که سرنشیان پژو ۲۰۶ به قصد سرقت با مقتوله درگیر نشده‌اند، در ادامه اقدامات پلیسی و با شناسایی دوربین های مداربسته محدوده درگیری، کارآگاهان با بهره‌گیری از تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته موفق به شناسایی پژو ۲۰۶ سفید رنگ متواری شده از صحنه جنایت به شماره انتظامی معلوم شدند.

باشناسایی مالک خودرو پژو ۲۰۶ در شهرستان ورامین به‌نام غلامرضا . ت متولد ۱۳۷۵ وی روز گذشته در حین تردد در محدوده جنوب شرق تهران دستگیر و در همان تحقیقات اولیه اعتراف کرد که به‌همراه سه تن از دوستانش به نام های مبین، مهدی و مسعود قصد سوار کردن مقتوله به ماشین را داشتند که مقتوله در برابرشان مقاومت کرده و در ادامه وی را با ضربات متعدد چاقو از ناحیه ران پا و دست مجروح ، با توجه به حضور مردم و اهالی در محل به سرعت از محل متواری شدند.

با اعتراف صریح غلامرضا ، مبین، مهدی و مسعود نیز در سه عملیات جداگانه دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران منتقل شده و همگی اظهارات غلامرضا را تأیید کردند.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت: تحقیقات پلیسی در این پرونده در مراحل مقدماتی قرار داشته و متهمین پرونده صبح امروز برای صدور قرار قانونی به شعبه دوم بازپرسی دادسرای امور جنایی اعزام و قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس پرونده برای آنها صادر شده و دوباره برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

بازدید اپلیکیشن 589 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. چه کشور امنی داریم😉😉واقعا به این همه امنیت و ارزشی که سیستم امنیت کشور برای ملت و مردم ما فراهم کرده اند مباهات می کنیم.هیچ جا ایران نیست و نمیشه.نه بزرگترها امنیت دارن نه کوچکترها.نه زن نه مرد نه کودک…شرم آوره.

  2. جنگل شده جننننننگل،مشکل فقر جنسیه!
    طرفو بخاطر کوفتشون کشتن الانم چون چهارتا مرد هستن طرفم زن هست فقش یه چندسالی میرن زندان میان بیرون یکی دیگه رو هم میکشن، بخاطر دلیل به این کوچیکی آدم میکشن وای بحال دلایل بدتر
    یکمشت بچه سوار ماشین میشن یکی یه چاقو هم میزارن توی جیبشونو برای اینکه سری توی سرای محله چاقوش خونه شون دربیارن راحت میزن یه انسان رو میکشن

  3. ارگانهای فرهنگی و کمیسیون فرهنگی مجلس ، سازمان تبلیغات، آموزش و پرورش و دانشگاهها، حوزه های علمیه و … کوتاهی و تقصیر داشته اند در ساختن این نسل جدید… باید محاسبه کرد چرا هر ساله میلیاردها بودجه این نهادها اینگونه برعکس نتیجه میدهد

  4. هرروز یه خبر تازه درمورد قتل و کودک ازاری و گروگانگیری و….. اخه چرا؟ دلیل اینا چیه؟ اخه اعدام که نشد راه حل، زندان هست انفرادی هست تنبیه هست.اعدام بشن که کار تموم میشه تو چندلحظه و همه چی فراموش میشه. باید بقول دوستمون ریشه ای حل بشه. کمبود ها چیه افکارشون چیه دلیلشون چیه که اینکارارو میکنن. اینا باید مشخص بشه

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.