فاطمیون انتقام شهیدحججی را گرفت

سیاسی

تیپ امام حسن(ع) لشکر فاطمیون در مرز عراق و سوریه در نزدیکی محل شهادت شهید حججی انتقام سختی از تکفیری‌های داعش گرفتند.

یک فرمانده میدانی در گفتگو با تسنیم اظهار داشت: فاطمیون در یک کمین غافلگیرانه توانستند انتقام شهیدحججی را از خونخواران داعش بگیرند، در این حمله بیش از سی تن از تروریست‌های تکفیری به هلاکت رسیدند و تعداد زیادی ادوات و ماشین‌آلات از دشمن به جای مانده است.

وی خاطرنشان کرد: تکفیریهای داعش در حالی غافلگیر شدند که تصور نمی‌کردند نیروهای فاطمیون در آن منطقه حضور داشته باشند.

این فرمانده دلاور فاطمیون بیان داشت: فرماندهان داعش پشت بی‌سیم‌هایشان می گفتند ما با شبح فاطمیون برخورد کردیم و گویا اینها از آسمان فرود آمدند.

بعد از شهادت شهیدحججی جبهه مقاومت اسلامی جان دوباره‌ای گرفته است و عملیات سنگینی در دیرالزور جریان دارد و طبق آخرین اخبار بزودی این منطقه که آخرین پناهگاه تروریست‌های تکفیری است بازپس گرفته می‌شود.

بازدید اپلیکیشن 315 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. دوست عزیزی که میگی خون رو با خون پاک نمیکنن میشه بگی چطوری میشه انتقام خون اینهمه ادم بی گناه رو گرفت؟ میشه بهمون بگی چطوری میشه مرحمی گذاشت روی زخم مردمی که زندگی و ناموس و کشورشون توسط همین بیشرفا ب باد رفته؟ میشه بگی چطوری میشه هزینه اینهمه خرابی و ویرانی رو داد؟ میشه بهم بگین چطوری میشه بهای فروخته شدن ناموس و شرف ی کشور رو در خانه های فساد کشورای اروپایی پرداخت کرد؟ ن دوست عزیز اینا باید نسل شون رو منقرض کرد که دبگه غلط اضافه نکنن متوجه شدین

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.