علت مرگ پدرخوانده حمید صفت اعلام شد

خبر فوری

پزشکی قانونی نظریه خود درباره «علت مرگ پدرخوانده حمید صفت» (خواننده رپر) را به سید سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس این پرونده اعلام کرد.

بنابر اعلام کارشناسان پزشکی قانونی علت مرگ پدرخوانده حمید صفت «خونریزی و آسیب مغزی در اثر اصابت جسم سخت به آهیانه راست متوفی» اعلام شده است.

حمیدصفت خواننده‌ای است که ۲۸ مرداد ماه سال جاری به‌اتهام قتل همسر مادرش بازداشت شد.

وی در اظهارات اولیه با قبول درگیری و رد هرگونه ضربه به سر متوفی به سید سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس گفته بود که من به‌‌هیچ‌وجه ضربه به سر هوشنگ نزدم و اصلاً قصد کشتن وی را نداشتم فقط می‌خواستم وی را بترسانم که مادرم را مورد ضرب‌وشتم قرار ندهد، احتمال می‌دهم سر هوشنگ حین کِشمکش با من به دیوار یا کمد کنار مبل خورده باشد، چون در آن لحظات هوشنگ تقلا می‌کرد که مادرم را کنار بزند و با من درگیر شود.

بازدید اپلیکیشن 280 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. قتل عمد نبوده بعید میدونم قصاص بشه البته باتوجه به گفته های خودش،قضاوت نکنین خودتون بزارین جای این بنده خدا،قاتل نیست که با نقشه قبلی اینکارو کرده باشه، ماهم جای این بودیم شاید بدتر میکردم، من بشخصه شوهر ننه نداشتم که هیچ بابای خودم صبح تا شب مادرمو بزنه از پشت بوم جوری پرتش میکنم پایین یجوری بخوره زمین مثل توی کارتن ها تا هسته زمین بره چه برسه به مثل این بنده خدا از در گفتمانم باهاش وارد بشم درحق طرف لطفم کرده کسای دیگه امثال متوفی را نمیزارن کارش به پزشکی قانونی برسه، دفاع نمیکنم ولی به ناحقم نظر نمیدم

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.