عضو خبرگان: ملت انقلابی، دلار را باید دور بیاندازد

سیاسی

آیت الله سیدهاشم بطحایی در واکنش به تهدیدهای نفتی ترامپ علیه ایران گفت: روزی نمرود، حضرت ابراهیم را تهدید به آتش کرد و محاصره های اقتصادی، درمانی و غذایی را درباره او به اجرا درآورد اما حضرت ابراهیم به نمرودیان اعلام کرد «من احتیاج به داروهای شما ندارم و آنکه مرا بیمار کند، همان مرا شفا می دهد، همانی که مرا خلق کرد، آب و نان به من می دهد». ما اقتدا به ابراهیم می کنیم و هیچ احتیاجی به آمریکایی ها و به اروپایی ها نداریم. آنها نمرودیان امروزند. همان طور که حضرت ابراهیم احتیاجی به نمرودیان آن روز نداشت، ما هم امروز احتیاجی به نمرودیان آمریکایی و اروپایی نداریم.

به گزارش خبرآنلاین،وی با انتقاد از کسانی که به مسئله التهاب بازار ارز و سکه دامن می زنند، افزود: می گویند دلار و سکه گران شده است، دلار و سکه چیست؟ مگر ما به دلار و سکه وابسته ایم که عده ای مزدور وابسته به بیگانه خرابی به بار بیاورند. ملت انقلابی دلار را باید دور بیاندازد، کسی نباید به خاطر این مسئله خود را ببازد.

بازدید اپلیکیشن 141 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. من از همین حالا همین جا میشینم،هیچ کاری هم نمیکنم تا در های آسمان به روی من گشوده شود و خداوند برای من کباب بره و نوشیدنی بهشتی نازل کند،در حین خوردن دو تا مرگ بر آمریکا هم میگم تا این آمریکا بفهمه رئیس کیه!

پاسخ دهید