شوخی‌های تلگرامی با نامزدهای ردصلاحیت شده انتخابات ریاست‌جمهوری

سیاسی

ردصلاحیت برخی چهره های سیاسی چون غرضی یا احمدی نژاد با واکنش های طنزگونه کاربران فضای مجازی روبرو شد.
شب گذشته ستاد انتخابات کشور اسامی ۶ نامزد احراز صلاحیت شده برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری را اعلام کرد و بر این اساس مصطفی میرسلیم، اسحاق جهانگیری، حسن روحانی، سیدابراهیم رئیسی، محمدباقر قالیباف و سیدمصطفی هاشمی طبا برای انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم با یکدیگر به رقابت می پردازند.

در این میان اما صلاحیت برخی چهره های سرشناس نیز تایید نشد که این موضوع واکنش های متعددی را به همراه داشت. از جمله این چهره ها می توان به محمود احمدی نژاد، حمید بقایی و سیدمحمد غرضی اشاره کرد.

با توجه به توسعه فضای مجازی بخش عمده ای از این واکنش ها مربوط به فعالیت کاربران فضای مجازی بود که این تایید صلاحیت را دستمایه طنز قرار دادند.

در ادامه برخی از این موارد آمد است:

* غرضی چرا احراز صلاحیت نشد؟ اون که بیگناهه فقط یک عکس منشوری با سیگار داشت.

* ‏ترکیب کاندیداهای نهایی انتخابات ۹۶ که توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شدند:

دو مهاجم: رئیسی و قالیباف

دو مدافع: روحانی و جهانگیری

دو تماشاگر: میرسلیم و هاشمی طبا

*صدا و سیما می‌تونه بجای پخش مناظره ضبط شده، با چند دقیقه تاخیر نشون بده عوضش اون جاهایی که نمی‌خواد نشون بده رو جاش تماشاچیای فوتبال بذاره!

*الان احمدی نژاد و بقایی و مشایی سه تایی تو خونه احمدی نژاد رو به دیوار دست‌های هم رو می‌گیرن و می‌برن بالا بلند می‌گن «رد صلاحیت شدیم».

* آقا یه سوال! این بنده خدا غرضی،از ۴سال پیش تا حالا چیکار کرده که تایید صلاحیت نشده…!؟

بازدید اپلیکیشن 460 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. خداروشکر،خدامیدونه اگه تایید میشد چه مصیبتی قرار بود مثل هشتادوهشت سر این کشور بیاد، انتخاب که نمیشد چون انقدر کارنامه هشت سالش خرابه که مردم دیگه بهش رای نمیدادن ولی احتمال همون خرابکاریای قبل بود ولی بدتر چون سگای داعشی اطراف کشور پر هستن و فقط یه اغتشاش کافی بود که تمرکز سربازای گمنام و وزارت اطلاعات رو بهم بزنه خدا میدونه چه مصیبتی به بار میومد

  2. آخه کی به قالیباف رای میده حمله گازانبری به سمت مردم وقتی رییس پلیس بود یادمون نرفته . استخدام ارازل و اوباش و حمله به دست فروشان و زدنشون با باتوم و مشت و لگد و واگزاری خانه ها با تخفیف بالا به همکاران و شورای شهر رو فراموش نکردیم

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.