سکه ۲.۴۰۱.۰۰۰ تومان شد/ نرخ ارز کاهش یافت

اقتصادی

قیمت طلا و سکه امروز در بازار تهران افزایشی بود؛ به طوری که نرخ سکه در مرز ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قرار گرفت. طلا نیز ۲۰۲ هزار و ۲۴۰ هزار تومان بود.

به گزارش خبرآنلاین، قیمت سکه امامی امروز در بازار تهران با افزایش ۷۴ هزار تومانی روبه‌رو شد. قیمت سکه بهار آزادی، نیم‌سکه و ربع‌سکه نیز ۴۰ هزار تومان افزایش یافت.

به این ترتیب، در بازار سکه امامی با قیمت ۲ میلیون و ۴۰۱ هزار تومان، سکه بهار آزادی با ۴۰ هزار تومان افزایش، نیم‌سکه یک میلیون و ۱۸۰ هزار تومان، ربع‌سکه ۶۸۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی ۳۸۰ هزار تومان بود.

از سوی دیگر، قیمت هر گرم طلای ۱۸عیار ۶۹۰ تومان بالا رفت و با قیمت ۲۰۲ هزار و ۲۴۰ تومان فروخته شد. هر مثقال طلا نیز ۸۷۷ هزار و ۵۰۰ تومان بود.

در بازار ارز قیمت یورو ۲۱۷ تومان، پوند انگلیس ۲۳۷ تومان، درهم امارات ۴۰ تومان و لیر ترکیه ۴۰ تومان کاهش قیمت داشت. اما یوان چین با افزایش ۲۹ تومانی قیمت روبه‌رو شد.

بر این اساس، یورو ۷۶۷۰ تومان، پوند ۸۷۵۰ تومان، درهم امارات ۱۷۷۵ تومان، لیر ترکیه ۱۴۶۰ تومان و یوان چین ۱۰۷۵ تومان قیمت داشت.

نظرات کاربران

  1. فقط تصور کنید اگر دکتر جلیلی مسئول مذاکره بود الان چه وضعیتی داشتیم، هم قدرت برتر دانش هسته‌ای کشور را به باد میداد و هم تحریم می‌شدیم و هم طلا و ارز و مسکن گران میشد، هم نایک نداشتیم، هم توئیترو و لایک نداشتیم! خخخخخ ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

پاسخ دهید