سه خواننده معروف با شکایت ترانه‌سرای لس آنجلسی به حبس محکوم شدند

خبر فوری

رضا صادقی، سینا سرلک و علی لهراسبی به اتهام سرقت ادبی با شکایت اردلان سرفراز ترانه‌سرا به دو سال حبس تعزیری محکوم شده‌اند.

به گزارش فارس، اردلان سرفراز ترانه‌سرایی که با بسیاری از خوانندگان اصطلاحا لس‌آنجلسی و خارج‌نشین همکاری داشته، علیه سه خواننده داخلی به دلیل استفاده بدون اجازه از دو ترانه‌اش شکایت کرده که دادگاه بدوا رای به دو سال حبس تعزیری این خوانندگان داده است.

علی جعفری مدیر برنامه‌های رضا صادقی ضمن تایید خبر گفت: ما هم از طریق رسانه‌ها این موضوع را مطلع شدیم. موضوع را از طریق وکیل‌مان پیگیری می‌کنیم البته فکر نمی‌کنم موضوع مهمی باشد و طی روزهای آینده این مسئله حل خواهد شد.

به گزارش فارس، دادگاه با شکایت سرفراز این خوانندگان را احضار می‌کند اما علی‌رغم دعوی آنها‌ در جلسه حضور پیدا نکرده‌ و نهایتا دادگاه بنا بر ماده ۲۳ قانون حمایت از حقوق مولفان، مصنفان و هنرمندان مصوب ۱۳۸۴،‌ هر یکی از متهمین را به تحمل ۲ سال حبس تعزیری محکوم کرده است. البته این حکم از سوی دادگاه بدوا صادر شده و با اعتراض امکان تجدید نظر در رای صادره وجود دارد.

بازدید اپلیکیشن 353 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. همیشه دلم میخواد تمام کسایی که تویه هر زمینه ای، کپی کاری میکنند و از کاره قوی اه دیگران بالا میروند و بعد به اسم خودشون تموم میکنند، و ملت هم بی اطلاع، اونارو خدا میپندارند، اینجوری سرشون بیاد، تویه هر زمینه ای، حالا نه فقط موسیقی، در هر نوع فعالیت علمی، تکنولوژی، و… هر کسی که کپی کنه و بگه ساخت خودمونه رو منظورم هست. امیدوارم تویه هیچ سیستمی، دروغ گفته نشه. چون وقتی دروغ در سیستمی گفته بشه، مجبور میشن برایه پوششه دروغ های قبلی، باز هم دروع بگن، و تبعات خودش رو به همراه داره، امیدوارم مسائلی که باعث میشه تویه هر سیستمی دروغ گفته بشه از بین بره، و دروغ گویی نیز، از بین بره. خداوند مارو از دروغ، حفظ کنه. بار کج، هیچوقت به منزل نمیرسه، خیلیا هستند که از چنان محبوبیتی برخوردارن که پس از مرگشون هم محبوبیت دارند، چون ناب بودند و تاثیر واقعیه خودشون رو گذاشتند و رفتند.

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.