سردار آزمون هم از تیم ملی خداحافظی کرد

ورزشی

بعد از رضا قوچان نژاد نوبت به سردار آزمون رسید که با خداحافظی اش از تیم ملی همه را شوکه کند. او که بعد از بازی با اسپانیا هم تهدید به خداحافظی کرده بود، حالا در صفحه اینستاگرامش این موضوع را قطعی کرده. سردار نوشته:” بازی در تیم ملی کشورم برای من افتخار بزرگی بود و تا آخر عمرم به خودم میبالم، متاسفانه با همه علاقه ای که دارم و برخلاف میل باطنی و خواسته قلبیم تصمیم گرفتم که از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم.این برای یک جوان ۲۳ساله که با سختی ها و مشقت های زیادی به اینجا رسیده قطعا دردناک ترین تصمیم و اتفاق زندگیش خواهد بود.توی زندگی یه چیزهایی هست که حرف اول رو میزنه،با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم متاسفانه الان بخاطر نامهربانی و قدرنشناسی عده ای و توهین هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی هایم نیست، بیماریش تشدید شده، این مسئله من رو بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیجه من مادرم رو انتخاب می کنم.بیائید همدیگه رو قضاوت نکنیم و از روی ظاهر دیگران اونها رو مورد ارزیابی قرار ندیم،کسی چه میدونه که در پس خنده های من چه سختی های تلخی وجود داره؟؟”

بازدید اپلیکیشن 312 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. الهی شکر خدایا شکرت که بهش حالی کردی که مردم خیلی میفهمن
    اقای کیروش با شماهم هستم شما دقیقا اصرار داری که پیراهن تیم ملی مال شخص خاصی نیست اما دقیقا پیراهن رو فروختی
    اقایون تاج و ساکت وای به روزی که پروندهاتون رو بشه بخصوص پروندهای مالی که پدر ازمون هم توش دخیله

  2. اینکه من با سختی اومدم، مادرم بیمار است دلیل نمیشه که مورد انتقاد قرار نگیری، عوض این توجیه های بچه گانه سعی کن بازی ات را بهتر کنی، مردم حس ششم ندارند که از گذشته ات خبر داشته باشند، بازیتو بهتر میکردی این حرفارو نمیشتیدی.

  3. بازیکن خوبیه.
    فقط تو بازی جام جهانی پاش به توپ هم نخورد و این مشکل کل تیم بود چون اون نوک حمله بود و ما تاکتیک دفاعی داشتیم. بخاطر همین چون ما دفاع میکردیم دفاع و دروازه بان بیشتر دیده شدن.

  4. در این که خوب بازی نکرد شکی نیست. ولی خوبه که انتقاد پذیر باشه نه که بخاد مثله بچه ها قهر کنه. خداحافظیه بازیکنا به ضرر خودشون و واسه تیم ک این همه بازیکن خوب داره تفاوته چندانی نداره

پاسخ دهید