دستگیری مهاجمان به پلیس مشهد در شب چهارشنبه سوری

اجتماعی

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ۲ نفر از مهاجمان به نیروی انتظامی مشهد در شب چهارشنبه سوری، شناسایی و دستگیر شدند.
به گزارش ایرنا ،‌سردار بهمن امیری مقدم ، یکشنبه در حاشیه آئین افتتاح ساختمان کلانتری ۲۴ طبرسی مشهد افزود: چند نفر دیگر نیز که تصاویر آنها در آن ماجرا، در شبکه های اجتماعی منتشر شده بزودی دستگیر شده و به سزای اعمالشان خواهند رسید.
در شب چهارشنبه سوری در هفته گذشته در مشهد عده ای با پرتاب نارنجک دست ساز به سمت خودرو راهنمایی و رانندگی، ۲ نیروی پلیس را که برای بررسی صحنه تصادفی در محدوده بلوارهای هاشمیه و هفت تیر، حضور یافته بودند، مجروح و روانه بیمارستان کردند.
فرمانده انتظامی خراسان رضوی با تقبیح اقداماتی از این دست و آسیب رساندن به نیروهای خدوم پلیس و آتش نشانی، گفت: این ۲ همکار پلیس بر اثر انفجارهایی که در ماشین و اطراف خودرو آنها رخ داده بود از ناحیه صورت، دست و پا دچار سوختگی شده اند و هنوز از آثار موج انفجار رهایی نیافته اند.
امیری مقدم افزود: ۱۲۰ نفری که به علت رفتارهای خلاف قانون و هنجارشکنانه در شب چهارشنبه آخر سال در مشهد دستگیر شده بودند توسط دستگاه قضایی پرونده دار و شناسنامه دار شده اند و از این به بعد شب چهارشنبه هر سال باید خود را به پلیس معرفی کنند.
او افزود: پلیس با جولان اراذل و اوباش مماشات نمی کند و به دستور موکد داده شده تا با هر کسی که بخواهد اوباشگری کرده و نظم عمومی را مختل کند بدون تعارف و با تجهیزات و امکانات در اختیار محکم برخورد کنند.

بازدید اپلیکیشن 165 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. بالحقیقت متاسفم ،پلیس های ملت ما برادران وپدران خود ما هستند ،از خارج وارد نکردیم که باهاشون دشمنی کنیم ،چهارشنبه سوری حاضر بودن که سوختن واسیب اراذل واوباش رو از ما دور کنند اون وقت جوانان ما ما این بلارو سرشون بیارن ؟ ؟!!!ولله که حرکتی ننگ امیز بوده وافراد خاطی بلاشک باید به سزاے اعمال برسند

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.