داعش اسیر ایرانی را به شهادت رساند

جهان

گروه تروریستی داعش که در عملیاتی مشترک با آمریکا علیه مواضع الحشد الشعبی در عراق، تعدادی از رزمندگان را به شهادت رسانده و یک رزمنده ایرانی را به اسارت گرفته بودند، این اسیر ایرانی را به شهادت رساند.

به گزارش ایلنا به نقل از المیادین، «کریم النوری» از سخنگویان بسیج مردمی عراق حمله روز گذشته به مواضع نیروهای عراقی و رزمندگان محور مقاومت در نزدیکی گذرگاه مرزی «التنف» را یک عملیات مشترک میان آمریکا و داعش توصیف کرد.

وی تصریح کرد در ابتدا جنگنده‌های آمریکایی اقدام به هدف قرار دادن مواضع نیروهای بسیج مردمی عراق موسوم به حشد‌الشعبی در نزدیکی گذرگاه مرزی التنف روی داد منجر به شهادت جمع زیادی از رزمندگان و زخمی شدن تعداد دیگر شد.

النوری ادامه داد همزمان به این حمله هوایی آمریکا به مواضع حشد الشعبی عناصر گروه تروریستی داعش حملات خود از سه محور را به سوی مواضع حشد الشعبی آغاز کردند که در نتیجه آن جمعی از رزمندگان محور مقاومت به شهادت رسیدند.

عناصر گروه تروریستی داعش در این حمله «محسن حججی» رزمنده مدافع حرم ایرانی را نیز به اسارت درآوردند که در جدید‌ترین تصاویر و اخبار منتشر شده توسط خبرگزاری اعماق وابسته به گروه تروریستی داعش این رزمنده مدافع حرم به دست عناصر گروه تروریستی داعش به شهادت رسیده است.

کریم النوری تاکید کرد این حمله آمریکا به صورت عمدی و از پیش برنامه‌ریزی شده بود و قطعا بدون پاسخ نخواهد ماند.

بازدید اپلیکیشن 463 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. البته نوری المالکی تکذیب کرده و گفته کار داعش بوده و آمریکا نقشی نداشته، ویدئو رو هم خودمم دیدم شاهدها راست میگن اول حمله هوایی بوده که قطعا داعش هواپیما نداره
    داعش دست پخت امریکا و عربستان هست شکی توش نیست، منتهی آمریکا یکجا دید شده وبال گردنش حالا داره حذفش میکنه ولی بعضی اوقاتم برای پس زدن نیروهای دیگه ازشون استفاده میکنه، نمیگم هماهنگ باهم بودن ولی آمریکا دید که دارن نزدیک میشن به حشدالشعبی راهو براشون هموارتر کرد، عربستانم که ماشاالله همچنان پول در اختیار این اراذل میزاره، مگه اینها چقدر درآمد دارن که بتونن اینهمه سلاح بخرن و از همه عجیب تر از کجا میخرن؟ پس یکی هست این وسط!

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.