خشم و انزجار کاربران شبکه‌های اجتماعی از فخرفروشی زن میلیاردر

جهان

زن مالزیایی که با انتشار تصاویری از ثروتش در شبکه‌های اجتماعی قصد خودنمایی و فخر فروشی داشت خشم کاربران را برانگیخت.

این زن ۴۵ ساله ” سری اوتمن ” نام دارد و رئیس یک شرکت محصولات مراقبت از پوست و زیبایی در مالزی است و به دکتر ” ویدا ” معروف است.

یکی از تصاویر منتشر شده وی را در وان حمام پر از جواهرات و پول نشان می‌دهد. در یکی دیگر از تصاویر وی در حالی که در لامبورگینی اسپورت خود نشسته است دیده می‌شود. این زن همچنین با تهیه یک ویدئو از ثروت، جواهرات، منزل و ماشینش، آن را در اینستاگرام خود منتشر کرده بود.

پس از انتشار این ویدئو و تصاویر، برخی از کاربران در شبکه‌های اجتماعی مالزی، این کار را تنها یک سرگرمی قلمداد کردند، اما برخی دیگر آن را فخرفروشی دانستند و خشم و انزجار خود را به این زن ابراز کردند.

یکی از کاربران در کامنتی نوشت: ” این زن ثروتمند نیست بلکه مریض است. با اینکه پول زیادی دارد اصلا پرستیژ و کلاس ندارد. ”

عکس العمل شدید کاربران مالزیایی، واکنش این زن را نیز در پی داشت. او در توضیحی کوتاه هدف از تهیه این تصاویر و ویدئو را تشویق مردم مالزی برای سخت کار کردن به منظور کسب ثروت اعلام کرد.

گفتنی است؛ در حالی این اتفاق در کشور مالزی موجب خشم مردم شده است که بنا به گفته یک اقتصاددان مالزیایی میزان فقر در این کشور با برخی کشور‌های آفریقایی مقایسه می‌شود. بنا به گفته این اقتصاددان اگرچه تنها ۱ درصد از مردم این کشور در فقر شدید به سر می‌برند، ۴۰ درصد از مردم این کشور را خانواده‌های کم درآمد تشکیل می‌دهند.

بازدید اپلیکیشن 484 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.