جوجه شروری که ۲ روز پس از آزادی، آدم کشت

اجتماعی

عصر شنبه، محسن پوراکبری، معروف به محسن‌ملکه، در حالی که تنها دو روز از آزادی‌اش می‌گذشت، به بوستان رجا واقع در شهرک شهید باهنر می‌رود. این فرد، پس از حضور در این بوستان، یکی از دوستانش را می‌بیند و با همدیگر خوش و بش می‌کنند.

دقایقی بعد، ناگهان شهروندان متوجه نزاع میان این دو نفر می‌شوند به نحوی که، چند ثانیه بعد، برق چاقو زیر نور خورشید می‌درخشد و یکی از این دو جوان روی زمین می‌افتد و در خون خود دست و پا می‌زند و فرد ضارب، با دیدن این صحنه، بلافاصله متواری می‌شود.

به گزارش رکنا، مقتول جوانی ٢٠ساله و تبعۀ خارجی است و، طبق اظهارات شاهدان، فرد ضارب محسن پوراکبری معروف به محسن ملکه بوده است که یکی از اراذل و اوباش بنام در منطقه است.

بررسی‌های بعدی مشخص کرد این فرد تازه از زندان آزاد شده است و به گفتۀ شاهدان، آن روز، پس از حضور در این بوستان، با مقتول که از قبل همدیگر را می‌شناخته‌اند ابتدا خوش و بش کرده‌اند و بعد متهم از مقتول سراغ چاقویی را می‌گیرد که قبلا به او سپرده که با انکار متوفی مواجه می‌شود و همین موضوع دستاویزی برای درگیری می‌شود و، دقایقی بعد، متهم با چاقویی که به همراه داشته ضربه‌ای به قلب مقتول می‌زند که همین موجب کشته شدن این فرد می‌شود.

با هماهنگی مقام قضایی، تصویر متهم‌به‌قتل بدون پوشش منتشر می‌شود و افرادی که نام‌برده را می‌شناسند و اطلاعاتی دراین‌باره دارند می‌توانند، در تماس با پلیس یا مراجعه به‌ بازپرسی شعبۀ ٢١١ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد و پلیس آگاهی، پلیس را در دستگیری این فرد یاری کنند.

بازدید اپلیکیشن 406 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.