حذف تاریخی ایران از جام جهانی فوتبال جوانان

ورزشی

پرتغالی ها با گلی که در دقیقه ۸۶ وارد دروازه ایران کردند موفق شدند ضمن صعود به مرحله بعد، ایران را از ادامه حضور در جام جهانی جوانان محروم کنند.

گل اول دیدار را رضا شکاری برای تیم ملی ما در دقیقه چهارم زد اما در دقیقه ۵۴، دیه گو گونچاوز توپ ارسالی از روی نقطه کرنر که با دفع ناقص دروازه بان ایران همراه شده بود را با شوتی فنی و زیبا وارد دروازه ایران کرد. در ادامه و در دقیقه دقیقه ۸۶، توپ ژانده سیلوا که از جناح چپ وارد محوطه جریمه ایران شده‌ بود، با برخورد به مدافعان کشور به داخل دروازه ایران غلتید تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

شاگردان امیرحسین پیروانی در حالی بازنده این بازی بودند که در دقیقه ۷۲ می توانستند روی ضربه امید نورافکن که به دست دلگادو برخورد کرده بود، صاحب یک ضربه پنالتی شوند و نتیجه را به سود خود تغییر دهند.

با این حال داور دیدار که ابتدا ضربه پنالتی به سود ایران را اعلام کرده بود در ادامه به ویدئو چک متوسل شد و در بازبینی این صحنه، تصمیم خود را باز گرداند تا جوانان ایران اولین قربانی این پدیده جدید در تاریخ فوتبال باشد.

بازدید اپلیکیشن 150 , بازدید سایت 1

نظرات کاربران

  1. گزلرشکر فهمید ایراد و نقطه ضعف تیم از کجاست وراه رفعش چیه اما اقای پیروانی بعد از عوض کردن دو تا برد با باخت هنوز نفهمیده، تا 4 سال دیگه هم نمیفهمه، اخه فدراسیون چرا با ابروی فوتبال ایران اینجوری بازی میکنید

پاسخ دهید

توجه: برای ارسال کامنت باید ابتدا از طریق اپلیکیشن ۷صبح ثبت نام کرده باشید و سپس با اکانت ثبت شده به سایت وارد شوید.